| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre lesbiene? Mi se pare interesanta si placuta o relatie intre doua femei, daca eram fata mi-ar fi placut sa fiu lesbiana. Cred ca e placut sa se sarute, linga, mangaie intre ele. Si pozitia foarfeca mi se pare foarte placuta. Pentru lesbiene exista: Strap On, Dildo, Tantus Realdoe, Tantus Feeldoe si cate placeri pot sa simta femeile cu aceste dispozitive. Pe cand o relatie intre doi barbati este respingatoare si anormala. Fundul nu este pentru sex sau orgasme nici la barbati, nici la femei. Sexul anal este periculos si la barbati si la femei. Pentru un barbat sperma si penisul altui barbat sunt dezgustatoare. Am scris asta pentru ca la unele femei le plac barbatii gay. Majoritatea femeilor nu sunt lesbiene si li se par respingatoare relatiile intre doua femei lesbiene. Sincer, mi-ar placea sa fiu femeie, sa fiu lesbiana si sa folosesc acele dispozitive, ele se excita mai bine, au orgasme mai placute si simt mai multa placere. Sexul si orgasmele sunt mai mult pentru femei decat pentru barbati, ele se excita mult mai bine sau poate ca asa mi se pare mie. As vrea sa stiu de ce sunt respingatoare lesbienele? Ce este gresit si anormal in a fi lesbiana?

15 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai nu e nimic gresit sa fi lesbiana ca femeie, din contra e mai bine, ca femeile intre ele se si inteleg mai bine ca gandire, pasiuni, discutii, pe langa ca si la pat se cam inteleg, nu ca barbatu isi da drumu in 5 min, si aia ramane neterminata, sau altele. Ca ia gay.
Daca e sa ma iei asa mai deplasat e sa fie hetero, ca e destul de incompatibila cu barbatul pana la urma in f multe, nici macar la pat nu se prea sincronizeaza.

Se excita si femeile si barbatii la fel nu asta e treaba.

| mili25 a răspuns (pentru Mosotti):

Mai si eu sunt les...nu asta e problema, ar fi culmea sa am o problema cu asta.
Anul trecut cand am facut acel comentariu probabil m-a surprins ideea de a-ti dori sa fi gay. Cine stie. a trecut un an.

| Mosotti a răspuns (pentru mili25):

De ce te-a surprinsa, as fi vrut sa fiu gay sau bi ca aveam acces la multi mai multi perteneri, aveam o paleta mult mai larga de sanse, e f simplu. Pe varianta bin era super mai ales, si pe gay era, ca barbatii se leaga mult mai repede chiar macar pentru sex, nu e asa problema, daca spui unuia "masturbeaza-ma", si te place, o face, daca zici uneia, te ia ca si cum vrei sa ii dai in cap.
Ca si cum in loc de o limba materna stii 2 la perfectie, e mereu in avantaj.

Eu nu stiu ce le e rusine la gay, sau daca banui ca unu e gay, vaaai se supara, nu vad de ce.
Daca eram eram, si? Nu mi-ar fi rusine.

Mai era aici cineva care credea ca-s altul de pe nu stiu ce forum doar ca semana stilul, si i-am zis "la cat de nesanatos si deschis sunt, nu stiu de ce n-as fi recunoscut ca-s acela", tot de sex postase si ala.

| Andreeush a răspuns:

Depinde de mentalitatea fiecăruia, oricum fiecare face ce dorește cu viața lui și nu ar trebui să judecăm pe nimeni în funcție de orientările sexuale.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Am o părere bună despre mine.

| Mosotti a răspuns (pentru supadeceapa):

Si care e legatura intre raspunsul tau si subiectul?!

| supadeceapa a răspuns (pentru Mosotti):

Sunt les straight face

| Mosotti a răspuns (pentru supadeceapa):

Aaaa, eeee, atunci...e altceva ceapisor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-ar fi placut sa fii lesbiana? Dar sa fi pasiva? Strap-on se poate folosi si de catre femei, incearca-ti norocul.
La fel cum le plac femeilor Barbatii Gay asa iti plac tie femeile lesbiene.
Plus majoritatea (sau mai bine zis multe femei decât barbati) sunt bisexuale.

| DanyDav a răspuns:

Ce pot sa zic, si iubita mea este bisexuala!
La inceput a fost ca in paradis, adesea ma bucuram de doua fete in pat, dar in ultima perioada e mai naspa, pentru ca tine neaparat sa ma faca si pe mine bisexual,

| Mosotti a răspuns (pentru DanyDav):

Explica-i ca orientarea sexuala e genetica, nu te poti face bi la comanda, daca nu intelege inseamna ca stai cu o persoana neinteligenta, si atunci asa cum la asta nu gandeste, nici la altele nu o va face si vei avea probleme in viitor.
Ea nu s-a facut la comanda bi, a atras-o pur si simplu de la sine si femeile.

| Fataperversa a răspuns:

Ce părere am despre lesbiene? Sunt fan nr. 1 al lesbienelor, chiar as vrea sa fiu lesbiana(știu e ciudat), dar nu sunt, sunt hetero(adică îmi plac doar baietii). Eu gândesc la fel ca tine, cuplurile de lesbiene sunt mult mai interesante. Vreau sa menționez ca in acest gen de cupluri (adică de lesbiene) o femeie știe ce sa îi facă altei femei, unde sa o atingă etc. Pentru ca e și ea femeie și cunoaște foarte bine zonele excitante

De ce sunt respingătoare lesbienele?

Eu cred ca te referi de ce lesbiene sunt respingătoare cu barbatii. Pai poate ele cred ca bărbații sunt, nu știu... Poate unele lesbiene cred despre bărbații lucruri rele așa ca ele decid sa nu vorbească cu ei, alte lesbiene chiar le plac sa vorbească cu băieții, dar in nici un caz nu se vor îndrăgosti de bărbați. Fiindca lesbienele rămân lesbiene

Ce este greșit și anormal în a fi lesbiana?

Din punctul meu de vedere nu este nimic greșit și anormal în a fi lesbiana. Pana la urmă și lesbienele sunt oameni.

| mili25 a răspuns (pentru Fataperversa):

Fataperversa cum adica ai vrea sa fii lesbiana? Poate esti bisexuala. Nu am mai auzit chestia asta niciodata. sa fii hetero dar sa vrei sa fii gay. esti interesanta laughing)
Probabil ca va veni ziua in care o sa fii curioasa sa vezi ce inseamna a fi cu o fata.

| Mosotti a răspuns (pentru mili25):

Uite ca eu am regretat ca nu-s bi sau gay, desi-s hetero. De ce ti se pare asa deplasat ce vrea? Cine a pus intrebarea e baiat, nu e fata.
A fi bi mi se pare democratic adica sa iti alegi ramura care vrei, nu sa fi constrans pe una.

| kuri007 a răspuns:

Poate esti transgender? eu sunt lesbiana si inteleg ce zici