| anonim_4396 a întrebat:

De ce au negrii putele asa mari?
Dar asiaticii de ce le au asa mici?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand femeile aleg ce vor ele se intampla ca barbati cu penisul mici sa fie scosi din ecuatie, cand femeile sunt obligate atunci ele numai aleg si uita ca si baieti cu penisul mic se inmultesc, in asia putine femei aleg ce barbat vor in africa ele aleg ce vreau ele, nu-i de mirare ca in norvergia sunt cei mai frumosi barbati ca femeile aleg cei mai dotati barbati cand nu sunt obligate

| corbulalbrosu a răspuns:

Diferentele constatate si existente intre grupele de populatii care locuiesc in diferite areale ale globului pamantesc, se datoreaza unor anumite diferente anatomice, culturale, etnice dar mai ales celor de natura GENETICA care diferentiaza pana la urma cele 4 rase de oameni existente; rasa europeana (caucaziana), rasa mongoloida, rasa negroida si rasa australoida. Chiar daca anumite aspecte ca si cele ce se refera la marimea penisului sunt evidente si specifice anumitor grupe de populatii, nu se poate considera ca fiind o regula generala deoarece in cadrul fiecarei rase umane exista si diferente/extreme in +/- care nu respecta...regula.

Răspuns utilizator avertizat
| Horusss a răspuns:

Parerea mea este ca astfel de lucruri sun mai mult basme decat adevaruri.

| superandrex20 a răspuns:

Pentru ca da