| Ivallll a întrebat:

De ce baieti sunt obsedati se sex mai ales astia pana la 20 de ani? Cand le vine mintea?

Răspuns Câştigător
| source a răspuns:

Toti vrem sa ne maturizam cat mai repede, uni se maturizeaza mai devreme si alti mai trz si trecem de o varsta si vrem sa ne dematurizam thinking

5 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Depinde de la individ la individ.Eu am 16 ani, in octombrie, si pot sa spun ca mi-a venit mintea la cap abia acum 2 luni laughing

| Umbra3 a răspuns:

Lol daca nu acum sa fim obsedati cand ma rog? La batranete sa vezi batrani de 80 de ani ca fac sexlaughingrolling on the floor) ce intrebare!

| Mickey1234 a răspuns:

Lasa ca e frumos sa fie obsedati de sex acum tineri. Daca nu acum cand la batranete?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai vreo problema cu sexul, nu mai posta aici. Suntem multi obsedati (si foarte multe fete, dar ascund asta, masturbandu-se cu vibratoare sau cu altele) datorita hormonilor. Ai asa ceva?

| Nikolle020 a răspuns:

Nu vei gasi niciodata un raspuns fix...