| DAAAAAAAAAA a întrebat:

De ce baietii se dau la alte fete desi au iubita?

12 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Ca sa cunoasca si alte fuf...frumoase

| RAY a răspuns:

Te rog nu genaraliza, pentru ca sunt prosti, cand iubesti nu ai ce sa umbli dupa altele, gunoaie umane

| positivity a răspuns:

Pentru că aceștia niciodată nu se mulțumesc cu ceea ce au. Vor mereu mai mult, și ajung, la un moment dat, să piardă tot ce au mai de preț.

| vioricavio a răspuns:

Din acelasi motiv din care se dau si fetele la alti baieti chiar daca au iubit.

| SeeDifference a răspuns:

De mere.

| dorin1995 a răspuns:

Pe romaneste nu iubesc aceea persoana. si sunt atrasi de alta farmecul dintre el si iubita lui a disparut mai stau asa de forma impreuna.

| loveM a răspuns:

Pentru ca lipseste increderea.

| ღcamyღ a răspuns:

Nu toti fac asta, dar sunt uni baieti care considera ca daca arata bine si sunt ''curtati'' de o gramada de fete le pot avea pe toate...

| Daniel_Guraliuc_1990 a răspuns:

De ce nu? laughing glumesc
Pai asta e firea barbateasca...mai ales dupa 2 3 pahare..mai sunt si altfel de baieti, dar maxim 5% in lumea asta! Sper sa fi cu unu din ei(daca esti fata)
Succes!

| Dumy92 a răspuns:

Daca fata ii face toate poftele, sa vada des numa maimuta ei nu are motiv sa mearga la altele... laughing
Nu trebuie sa apara Monotonia.

| Timofti_Michaella_1993 a răspuns:

Ceva nou!
sau nu sunt multumiti de ce au... sau cauta ceva mai bun!