| AlexMihai90 a întrebat:

De ce barbatii jignesc fetele dupa ce acestea refuza sa fie cu ei? Atat poate barbatul in ziua de azi?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Generalizezi. daca exista nesimtiti si prost crescuti nu inseamna ca toti barbatii sunt la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acri.

| Blamely a răspuns:

Nu toți fac asta, doar cei lipsiți de scrupule sau neuroni.

| Miladincaa a răspuns:

Probabil ca atunci prinzi curaj sa spui lucrurilor pe nume. Creierul fiind amirtit de alcool ratiunea slabeste si dai frau liber emitilor pe care de obicei le reprimam.

| LoveYou7784 a răspuns:

Aparent unii doar atata pot face big grin

| Casidy a răspuns:

Pentru ca vulpea cand nu ajunge la struguri spune ca sunt acri laughing))