| Paula a întrebat:

De ce barbatii sunt atrasi de sani? daca stam si ne gandim, sunt doar niste sani. nimic special, sau ma rog nimic atat de special. Fiecare a vazut o pereche de sani si totusi, sunt atrasi de ei. De ce?

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Pai is rotunzi, moi, calzi day dreaming de-aia.

17 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Majoritatea barbatilor sunt atrasi de sexul frumos, de femei. sanii sunt ceva reprezentativ pentru. ele -Barbatii sunt atrasi de sanii unei femei, uneori si femeile happy. Se pare ca sanii sunt cei mai senzuali, iar privirile barbatilor sunt de multe ori atrase de acestia. Rolul lor nu este totusi erotic, ci mai degraba maternal. Imi place poza ta

| Anecherry a răspuns:

Cum adica nimic special? sanii unei femei sunt foarte frumosi, si merita atentia barbatilor; si daca ei nu ar fi atrasi de sanii unei femei, ce anume ar trebui sa ii atraga? nu uita, vorbim totusi de atractie, si chiar daca in ziua de azi este pus accentul pe acest lucru(poate chiar prea mult), are si el rolul luihappy.

| tim a răspuns:

Bai paula, pai sunt speciali, ca unele masini n-au air-bag, si e protectie sanul fata draga.

| eugem35 a răspuns:

In special sunt atras de trupul femei de ochii ei frumosi si sani sun apetisanti ce vrei sa spui ca nu te excita cand te sarut pe sani si cand te mangaie indiferent ca sunt mari sau micuti este simplu te excita si nu ai ce face

| Paula explică:

Mda, scuzati gramatica oh go on. am uitat ca pe site-ul acesta tot timpul se corecteaza gramatica laughing.

| Paula explică:

Eugem, daca ii chiar asa, pe orice parte a corpului daca pui mana si ai intentii de a o excita si ea vrea sa se excite, o sa se excite, dar daca nu are nici unu intentia asta... degeaba.

| Joker92 a răspuns:

1.Nu toti sanii sunt la fel. 2.Este o parte a femei ce o face mai interesanta. 3. Oricarei femei ii place cand un barbat se joaca cu sanii ei.(in functie de preferinta)

| FesCuDungi a răspuns:

Sanii calmeaza barbatii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place fundul laughing

pai da.sunt doar niste sani... de ce sa-i mai acoperi? smug

big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, ar trebui sa scriu un roman ca sa-it spun "de ce sunt atrasi baieti de sani"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E din instinct draga.Se pastreaza de cind eram noi nascuti.Si la femei e tot la fel.Are legatura cu existenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finca le plac (si mie imi plac)e adevarat ca sint doar o pereche de sini dar nu-i poarta barbatii ci voi femeile si unele stiu bine sa si scoata in relief ca barbatii sa isi doreasca sai atinga sa-i sarute poate, sint un mijloc de excitatie, uneori te pot face sati doresti mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca sunt o parte a corpului "interzisa" o parte acoperita mereu.Si baietii cum sunt curiosi din fire...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce la femei le plac baieti cu muschi sunt doar niste muschi nu? si eu sincer ma uit mai mult dupa picioare decat dupa sani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place funduletzzuu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am raspuns da mai am si eu o intrebare: Pot sa fac sex daca nu mi-a venit ciclu? Am 15 ani si nu mi-a venit, dar vreau sex nebunesc din minut in minut si inca ceva, vrea cineva sa mi-l ofere, il las sa puie mana pe orice si cu dintii. Sunt periculoasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza sani, conteaza sufletul