| warGRave a întrebat:

De ce barbatii se excita cand vad o pereche de sani? In general mari? Dc? Ce ii face sa fie atrasi de ei? E ciudat oarecum O.o

Răspuns Câştigător
| Rexii a răspuns:

Da e putin cam ciudat. dar asta este instinctul. gandeste-te ca de mic copil ai fost atras de sani, de mic copil ai pus mana pe ei, probabil ca ne aducem aminte de copilarie, de cand am fost alaptati de mamele noastre care ne protejau. Sanii femei reprezinta feminitatea de care noi barbatii suntem atrasi pentru ca ne stimuleaza imaginatia.

| warGRave explică (pentru Rexii):

Cunosc pe cineva care nu a fost alaptat la san si tot e innebunita cand vede rolling on the floor)

1 răspuns: