| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand fac dragoste imi dau drumu foarte repede?

10 răspunsuri:
| qLoveSmileღ a răspuns:

Eeeh...

Stii cum se spune...

Fiecare cu putsa lui rolling on the floor

| RxTx a răspuns:

Roaga-te

| Prapacea a răspuns:

Trăiești prea intens momentul.
Gândește-te și tu la bunica rolling on the floor

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pentru ca te.ai masturbat si ti.ai impus un anume ritm. nu te mai grabi cand faci dragoste... dupa doua minute de penetrare mai sarut.o si pe ea ca e dragoste nu sex, schimbati pozitia. si dupa ce ti.ai dat drumu mai asteapta jumatate de ora si mai faceti.o odata sa vezi cat te tine dupa

| darrio2007 a răspuns:

Fa dragoste mai des.

| TheSupreme a răspuns:

Nu stiu la ce am ras mai mult... la intrebare sau la raspunsuri laughing rolling on the floor

| Vieru_Andrei_1997 a răspuns:

Pentru ca o ai foarte mica logic la 0.3 nu inccape atata asa ca fa si tu ceva bag-o in blender

| marelegeons a răspuns:

Cred ca am ras mai mult la intrebare!

| Bianca1001Bia a răspuns:

Te exciti prea repede si sa stii ca nu este nimic grav in acesta problema cu timpul va trece adica iti vei da drumul mai tarziu sa ziclaughing fii linistit ca nu se darama cerul

| 16ileana16 a răspuns:

Nu te mai gandi ca faci sex. vorbeste cu dansa spre exemplu despre politicalaughing