| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cind fac dragoste eu dau drumu foarte repede cum sa faca sa dau mai greu drumu?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bănuiesc că eşti băiat...

Poţi să te masturbezi înainte de actul sexual cu vreo 30 minute şi vei ejacula mai greu când faci sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am auzit de o combinatie miraculoasa ..amesteci smantana cu otet si pui penis si freci putin. nu stiu daca functioneaza... poti incerca

| catablondu a răspuns:

Salut, depinde ce inseamna repede. Nu te complexa, nu conteaza cantitatea ci calitatea partidei. Daca nu dureaza mult, dar e frumos pentru amandoi si reusesti sa-i provoci orgasmul partenerei e ok! Daca nu, e un pic mai aiurea, dar poate esti la inceput. Faceti-o si a doua oara la scurt timp si va dura mai mult.