| AleXTRz a întrebat:

Salut, am si eu o problema fac dragoste cu prietena mea si imi dau drumu prea repede ce pot face? va rog ajutati-ma

7 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Incerca cand simnti ca aproape iti vine sa iei mici pauze ( o saruti incet, fara sa scoti penisul din vagin), iti trebuie "antrenament" dar cu timpul o sa fie mult mai bine.
Incerca si cu aceste mici pauza si poate o sa mearga.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este de vina lipsa ta de experienta, faptul ca te exciti inca mult prea tare la fiecare act sexual.In astfel de caz/situatie este recomandat un preludiu cat mai lung cu un handjob sau un sex oral cu ejaculare inainte de a trece la sexul propriu zis.Cu timpul dupa ce vei acumula un pic de rutina s-ar putea sa ajungi in situatia ca iubita sa fie nevoita sa lucreze din greu pentru a reusi sa-l vada erect si apt de penetrare

| ColyR a răspuns:

Exista spreiuri cu care iti dai pe penis.

| AleXTRz explică (pentru ColyR):

Si de unde pot cumpara?

| AleXTRz explică (pentru ColyR):

Du unde pot cumpara

| ColyR a răspuns (pentru AleXTRz):

Sexshop

| AleXTRz explică:

Daca stiti si de une pot cumpara un sprei pentru penis!