| anonim_4396 a întrebat:

De ce cand va sarutati inchideti ochii?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e normal sa inchizi ochii nu e placut cand ii ai deschisi.

| Crisu a răspuns:

Din instinct si pentru a trai momentul din plin.

| Narfundo a răspuns:

Nu e vorba ca simti mai multa placere, sau te lasi dus de val.Este pur si simplu urat sa te saruti cu ochii deschisi.Imagineazati cum se saruta un cumplu cu ochii deschisi.E aiurea.

| lauracraciun a răspuns:

Pai in felul acesta te lasi dusa de val.te simti in al a9-lea cer si oricum daca aman2 ati avea ochii deschisi nu s-ar vedea frumos.asa te concentrezi mai mult si traiesti momentul si uiti si de lumea din jurhappy

| Dyony01 a răspuns:

Cel mai frumos lucru nu se poate vedea cu ochi deschisi:d

e normal asa, pentru ca simti o placere cand faci asta... sper ca te-am ajutat t pup

| Sofletzel a răspuns:

Deoarece simti placere mai mare, te simti mai libera, dusa pe valuri.Dar nu toti inchid ochii.

| TropicalSun a răspuns:

Esti coplesit/coplesita de emotiile puternice asa ca inchizi ochii pentru a simti placerea mai mult.E ca senzatia aia cand cineva de atinge usor si bland si tu te simti bine etc...instinctul omului mai stii?! omu se trage din animal deci are instincte>)

| Putzifer a răspuns:

Pentru ca nu e placut sa te uiti fix in ochii acele persoane si poate te mai uiti si incrucisat

| vampirghimbir a răspuns:

Pai spunem u cand saruti si stai cu ochii deschisi simti la fel de pasional sarutul cum il simti atunci cand iii tii inchisi? nnu! funda?

| dydyutzadragutza a răspuns:

Pai sa fie mai romantic ak da-mi funda