| Octaviana_9832 a întrebat:

De ce daca imi da toate semnele posibile ca ma place, stie ca`l plac si eu si imi recunoaste multe chestii [cateodata direct cateodata indirect adica prin alte cuvinte sau fapte] totusi nu ma intreaba daca vreau sa fim impreuna? Stiu ca ma place, se vede prin fapte si vorbe si stie si ca este invers totusi nu face pasul cel mare? Chiar nu inteleg... Ceva sfaturi .idei...cum sa ma comport sa-l faca sau sa inteleg ce vrea de fapt?

2 răspunsuri:
| Yannaa a răspuns:

Pai e mai timid si cum ne aflam in sec xxi poti face chiar u primul pas asa ca succes sau convinge o prietena sa vb cu el
:*

| Giulia_6293 a răspuns:

Poate e timid... Dar daca il placi prea mult de ce nu ii zici in fata, sau pe mess, printr-un prieten cum consideri tu mai bine...sa nu fie prea tarziu1bafta! te puplove struck