| lovelovelove a întrebat:

De ce dupa ce imi gadil clitu simp o senzatie neplacuta de furnicaturi si tremur?

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu tin minte sa mai fi auzit asa ceva!

Dar, s-ar putea sa fie vorba de o reactie putin ciudata a corpului tau, daca exista o lupta interna intre convingerile tale, valorile educatiei pe care ai primit-o, si curioaziatea fireasca de a experimenta placerea erotica!

Ar putea fi vorba si de un preorgasm, dar de care te temi, si de aceea...

Cand mai puneti astfel de intrebari, adaugati si varsta si cata experienta in domeniu aveti, pentru a putea primi o lamurire cat mai corecta!

| Mihaic93 a răspuns:

Clitu? Simp? ba tu ce limba vorbesti acolo?

| lifeForJesus a răspuns:

Sensibilooo... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce faci mai? Te opresti cind e mai interesant? Sari peste senzatia neplacuta. E un punct de care trebuie sa treci si odata trecuta peste sint diferite trepte pina la al 9-lea cer.Succes si mai umezeste-ti si tu locurile alea la inceput.