| rolly3342 a întrebat:

De ce e asa placut cand facem sex? de ce doar oamenii si o specie de maimutze simt placere cand se inmultesc?

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Nu uita de delfiniwinking

| Dennys1521 a răspuns:

Nu cred ca suntem singuri care simtim placere
ca doar nu sar lupta masculi la animale atata timp pentru o femela
!
oricum suntem singuri care folosim sexul si pentru placere(si nu pentru a face copii
si de multe ori cand iese cu copii, iese accidental, ca nu sa folosit protectie

| Clarity a răspuns:

Ii asa de placut ca ii dragoste, cum se concepe un copil pe care noi l-am iubi asa de mult, bucurate ca ii placutwinking, si maimutele nu stiu dc simt si ele placere laughing., asa ii sa fie, poate aceea specie ne este cel mai asemanator noua oamenilor...

| VacutzaRoscata a răspuns:

Eu stiam ca doar oamenii, delfinii si niste gandaci straight face nu mai stiu cum se numesc, dar de maimute nu stiam