| Lory37 a întrebat:

De ce fetele se termina greu sau nu se termina?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Din cauza lipsei de experinta a baietilor!
O fata nu se excita instantaneu, fiind diferita prin nastere, de baiat.
Este nevoie de atingeri, pupat, mangaiat, stimulat si doar un baiat cu experinta sexuala si doatat cu un organ maricel si gros, poate sa-i rppate sa-i produca un orgasm vaginal.
Sunt putini cei acre stiu sa satsfaca cu adevarat o femeie, mai ales cand au si cu ce. marea majoritate sunt multumiti ca si-au satisfacut prorpiul madular, nepasandu-le daca fata aia simte sau nu ceva.
De aceea se satura si femeiele si schimba barbatii, tot asteapta putina satisfactie care nu apare, sau nu are cum, cand dau peste unul cu cativa cm de penis, sau acre se csapa pe el in primele 5 cm.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Din cauza constitutiei genetice innascute a respectivelor fete de a avea libidoul foarte scazut sau aproape inexistent,... bat-o vina.

| Paul754880338 a răspuns:

Este o rotita importanta din complexul mecanism de reproducere si perpetuarea speciei. Daca ea ar termina prima si s-ar ridica din pat inainte ca el sa ejaculeze, am fi in pericol de disparitie. Cine stie cat de repede terminau femelele dinozaur inainte de extintie.

| Ofiintă a răspuns:

Pentru că unele femei nu reușesc să obțină orgasm prin penetrare.

| sweetys a răspuns:

Nu sunt stimulate suficient. Cauta pe tiktok Sexul vs Barza, și printre ultimile videoclipuri ale tipei, ea explica cum sta treaba.

| Violleta2022 a răspuns (pentru sweetys):

Te felicit, esti singura persoana care a dat un raspuns corect aici (excluzandu-ma pe mine)!

| Violleta2022 a răspuns:

Un sexolog renumit spunea:
"Nu exista femeie nesatisfacuta, doar barbat nepriceput!"
Si avea perfecta dreptate!

Un barbat care-si iubeste femeia si doreste sa o satisfaca, isi da interesul si invata tehnici ajutatoare, in special daca masura organului lui nu este suficienta sa-l ajute.

| Glenky a răspuns (pentru Paul754880338):

Trebuia sa se termine doamna mama dvs mai repede ca ne lipseam de asa individ in specia noastra cu mare bucurie.