| wannabe a întrebat:

De ce fumezi dupa ce faci sex?

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Ca asa vrei, cel mai probabil.
Pentru ca atunci cand esti un fumator inrait, incepi sa simti bucurie cand fumezi o tigare: esti mandru'de tine- bagi o tigare, esti suparat- fumezi o tigare, iesi in oras- fumezi o tigare, sarbatoresti dupa un orgasm- ghici cum? Cu o tigare.

Si da, am vorbit la general pentru ca cunosc multe persoane care fumeaza.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil din plictiseala. Eu nu fac asa ceva. laughing

| vafurferudinfatablocului2007 a răspuns:

Eu nu fumez, dar dupa o partida nebuna de sex salbatic imi place sa bag o salata de bouef. Ma ajuta sa ma linistesc si ma ajuta cu circulatia sangelui in sculament.

| ASDADA a răspuns:

Eu ma droghez, nu fumez. WTFF

| ASDADA a răspuns:

Eu ma droghez, nu fumez