| zBub a întrebat:

Daca fumezi si faci analize la sange, iti iese ca fumezi sau ceva de genul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
La analize de sange nu se observa daca fumezi sau nu.
Poate daca faci radiografie la plamani.

| zBub explică (pentru LaLaura):

Ok,mersi pentru raspuns :*

| LaLaura a răspuns (pentru zBub):

Nu ai pentru ce.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu.

| dana12848 a răspuns:

Pai cum ma sa se vada se schimba sangele sau cum laughing))..normal ca nu

| Sadic a răspuns:

Nu

| Halestorm a răspuns:

N-are cum sa se vada, calm down