| SexyBlue a întrebat:

De ce imi bazaie si baraie castile parca ar fi radio vechi de 1000 de ani? help urgent crying nu stiu ce se intampla. pe boxe nu bazaie. scuze de categorie dau funda!

5 răspunsuri:
| djraresdj a răspuns:

S-au stricat si ele, ce sa-i faci happy incearca sa le duci la un specialist(daca sunt scumpe/valoreaza mult), daca nu, cumpara-ti altele.

| HueyFreeman a răspuns:

Sigur s-a rupt un fir. Nu prea ai ce face, altele noi, sau daca inca ai ambalajul si garantie le poti inlocui.

| Ycu a răspuns:

Un fir nu iti face bine contact, ori cumperi altele ori te duci la un cunoscator sa ti-l lipeasca.

| Annitu30 a răspuns:

Exact asa e si la mine, dar doar la casca stanga straight face inseamna ca se strica si ca trebuie sa-ti cumperi unele noi. cum trebuie sa fac si eu, desigur

| SexyBlue explică:

Am citit ce mi-ati scris. doar ca ideea e ca de cand le-am luat fac asa si am probat in aceeasi zi de cand le-am luat 4 perechi :O toate fac la fel. nu is scumpe dar toate fac asa nu stiu ce sa fac sad