| fatasexisanienormi a întrebat:

De ce imi este atat de greu sa ma obisnuiesc cu gandul ca nu putem fi impreuna? de ce imi creeaza atatea probleme? de ce? sunt atat de confuza! il iubesc enorm! si imi doresc sa fie asa toata viata! imi doresc sa il revad! de cand l-am cunoscut el inseamna iubirea, marius! nu stie, habar nu are ca il plac! constentiez ca el este casatorit, dar asta o face creierul inima imi spune ca suntem suflete pereche. ma blochez cand il vad cand zambeste. orice imi aduce aminte de el ma face ba sa zambesc ba sa plng. nu stiu daca ma iubeste daca nu! el este si mai batran decat mine! conteaza varsta? oare ce s-ar intampla daca m-as duce si i-as spune TE IUBESC m-ar crede nebuna? imi este atat de dor de el de 1 an de zile numai la el ma gandesc de atunci a plecat de la mine de acasa. nu suport gandul ca este foarte bolnav si ca risca sa moara. nu suport ca el s-ar putea sa ma urasca. nu imi convine ca m-am comportat oarecum urat cu el cand ii era alaturi! numai pot sa stau despartita de el. singura amintire de el este un pix.ma simt ceea mai urata persoana de cand nu este cu mine. simt ca trebuie ineaparat sa il revad. simt ca atuncia cand e cu mine totul e ca poveste iar imposibilul devine posibil.
TE IUBESC!
imi pare nespus de rau ca pot spune asta numai pe acest site. plang des. sunt mai mereu suparata cand il zaresc inghet si simt ca ma crede nebuna. el se poarta foarte frumos cu mine in putinele minute pa care le petrecm impreuna. ma irita faptul ca este un vagabond dar totusi este iubirea mea. nu sport sa il stiu cu alte fete. si nu suport ca umbla cu atatea si la toate le da papuci la scurt timp. ma gandesc intruna daca isi inseala nevasta cu attea cu mine ce o sa se intample chiar daca o sa fim impreuna!
imi raspunde si mie cineva va rog?
ofer funda!

1 răspuns:
| missakihabara a răspuns:

Doar ai rabdate si treci peste, stiu ca e greu dar este cel mai bine pentru tine ...incearca sa mai iesi sa- ti ocupi timpul sa nu te mai gandesti doar la el. Stiu ca e greu dar asa este cand iubesti am patit-o si eu dar mi-am spus ca nu rezolv nimic daca stau cu gandul la el toata ziua si mai mult ma izolam de lume, timpul o sa vindece tot.
Succeshappy