| Carmen a întrebat:

De ce imi tot visez fostul prieten cu care am stat mult timp, daca m-am despartit de el acum 6 luni si am alt prieten pe care il iubesc?

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Din cauza ca ai stat cu el si ai tinut la el. il visezi asa pentru ca iti mai aduci aminte de tecut. te lasi purtata in trecut de aceea. nu-i nimic grav big grin

3 răspunsuri:
| Atzumy98 a răspuns:

Se spune ca visele sunt ceea ce creierul tau vrea sa scoata afara, nu iti face griji laughing fundita!?winking

| ZZG a răspuns:

Pentru ca daca l-ai iubit cu adevarat pe respectivu' iti va lua mult timp sa-l uiti.mie mi-a luat cam un an laughing

| alex_3858 a răspuns:

Deoarece tu inca mai tii la el si iti este drag