| Zozole123 a întrebat:

De un timp, mai exact 2 saptamani, il visez pe fostul meu prieten...Nu stiu cum, si de ce, dar nu exista vis in care sa nu il vad, macar trecandu-mi prin fata. Deja sunt despartita de el de 3 luni si cand ne-am despartit mi-a dat block si ignore (da, foooarte copilaresc) si intr-o zi ma trezesc ca imi da cerere de prietenie...De atunci il tot visez si a devenit stresant. oare ce ar putea fi? straight face

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna tongue. Poi de-obicei, visele sunt formate din actiunile si gandurile pe care le avem in ziua precedentawinking. S-a dovedit stiintific ca te poti gandi la un lucru, fara sa te gandesti la el. laughing Stiu, ciudat. Dar vreau sa zic ca iti e dor de el, si ca te-a afectat acea cerere de prietenie, dar chiar daca nu iti dai seama, el iti trece prin gand in fiecare zi, si de aceea il visezi happy. Asa cum faceam eu de-obicei: In timpul orei de romana, cand profesoara dicta, eu scriam ce scriam, si la un moment dat, imi dau seama ca m-am oprit din scris, desi profesoara inca dicteaza. laughing Stiu ca e ciudat, dar asa este happy. Adevarul e ca il iubesti pe acel baiat, chiar daca nu sti. De aceea iti trece prin gandwinking. Sper ca ti-am fost de folos happy. Mult succes :*.

| Zozole123 explică (pentru anonim_4396):

Poate ca da, mai ales ca eu mi-am primit bass in cel mai rau hal...si totusi nu pot spune ca a fost o relatie de durata. dar ne certam des..erau momente in care ne certam si de 3-4 ori pe saptamana straight face

| Zozole123 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! :* faza e ca eu am mai fost cu cineva in tot acest timp, am crezut ca o sa ma ajute sa il uit.dar nu a fost asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zozole123):

happy Cu placerewinking. Apropo, tine minte: Verbul "a uita" Nu este in dictionarul iubirii tongue.

| Zozole123 explică (pentru anonim_4396):

Da..stiu.straight face Deci asta ar insemna ca un timp o sa fie tot asa, nu?straight face (adica o sa il tot visez, etc )

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zozole123):

Nu ma refeream la asta happy Ma refeream doar atunci cand vrei sa uiti pe cineva, pentru ca te-a inselat (De exemplu) si acum nu mai esti cu el. Stii tu la ce am vrut sa ma referwinking Daca tot nu te-ai prins, mai intreaba-ma ca o sa iti raspund mai... Intreg laughing Adica nu doar rezumat tongue

| Zozole123 explică (pentru anonim_4396):

Da da thinking

| Zozole123 explică (pentru anonim_4396):

Da da, adica am inteles laughing

11 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Il visezi doarece tu tot te mai gandesti el si nu poti sa il uiti

| Zozole123 explică (pentru 8mariastar):

Asta stiu si eu..eu doar vreau sa pot sa il uit.

| Alex0008 a răspuns:

Constiinta ta inca se mai gandeste la el. De aceea il si visezi. Dar nu iti dai seama. Oricum daca iti faci alt prieten O sa uiti de el. Sau daca il mai placi s-ar putea sa te impaci cu el

| Zozole123 explică (pentru Alex0008):

Pai da, daca il mai plac.dar in momentul de fata nici eu nu stiu ce vreau...deja ma inteleg destul de bine cu el, dar na..in orice caz, vreau sa mentionez ca in aceste 3 luni am mai fost cu un baiat, mai mult ca sa uit de el ..insa deja m-am despartit de ala si tot nu l-am uitat pe el..ciudat,nu?