| mario a întrebat:

De ce iubim femeile ?

8 răspunsuri:
| NickiMinaj a răspuns:

Citeste ultimul capitol ( singurul digerabil, de altfel ) din "De ce iubim femeile" de M. Cartarescu. E plin de glucoza, o sa-ti placa.

| RobertClaudiu a răspuns:

Pentru ca fara ele n-am avea lu cine sa lasam un *** pe care il numim avere si pentru ca sunt foarte frumoasewinking

| RUMBURAK a răspuns:

Pentru ca sunt esenta vietii pe pamant.pentru ca prin femeie am cazut din rai dar tot o femeie ne-a daruit mantuirea.Maica Domnului.

| JuLien a răspuns:

De prosti...ne place sa aruncam cu banii aiurea!

| Ghindă a răspuns:

Fara ele ati muri de foame, si ati fi niste nespalati...glumesc... Pentru ca ele stiu sa iubeasca, nu ca voi!

| B0dDy a răspuns:

Pentru ca sunt curve laughing

| IoanaSalvatore a răspuns:

Ce va faceti fara ele?laughing)

| Myssteriusthanlife a răspuns:

Pentru ca fara ele ati fi niste aurolaci nespalati:p