| Arakiss a întrebat:

De ce iubita sau sotia simte nevoia sa stie permanent unde esti?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca nu are incredere in tine

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Mare dragoste, posesivitate, nesiguranta, gelozie sau toate!

| RAY a răspuns:

Ca sa stie ce face catelusul ei ce face, nu cumva sa imparte banii cu altele sau cu baieti la bere, sa isi traiasca viata nu sa fie un catelus jalnic, patetic

| Violleta2022 a răspuns:

Este doar o alegere personala, ca la fel sunt si barbatii, sa stie permanent unde-i iubita sau nevasta.
Gelozia, lipsa de incredere in propria persoana si teama sa nu-si piarda iubita/iubitul, ii transforma in control freak.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca te iubeste si nu vrea sa te duci la alta.

| Hammurabi a răspuns:

Singura femeie care știe permanent unde îi este soțul se numește văduvă. rolling on the floor

| Endoryus a răspuns:

Nebuna de legat