| SurduL a întrebat:

De ce la adulti un penis mare poate fi o problema... ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sunt putine femei care accepta un barbat cu dimensiuni de peste 20-22 cm. Stiu ca auzi de la baieti mai mari ca trebuie sa ai pensiul cat mai mare, dar sunt tampenii de frustrati care nu se pricep sa-si satisfaca partenerele (fiindca sunt prea prosti) si atunci dau vina pe dimensiuni.
Vaginul unei femei are lungime de 9-10 cm, putand fi perfect satisfacuta cu un penis de aceasta lungime. Pana pe la 18 cm e placut, dupa aceea e dureros. Fie barbatul trebuie sa fie foarte atent, sa penetreze numai partial, sa se miste incet si sa nu se dezlantuie niciodata, fie trebuie sa-si gaseasca o femeie cu un vagin foarte larg. Majoritatea tipilor care au penisul de peste 20 de cm ajung sa accepte langa ei orice femeie, numai sa se potriveasca in pat. altii raman singuri toata viata fiindca nici unei femei nu-i place sa simta durere in loc de placere.
Lucrand in spital, am intalnit mai multi barbati prea dotati. Toti isi considerau penisul prea mare un handicap. Unul mi-a spus ca este foarte nefericit: are o iubita mahalagioaica care i-a alungat toti prietenii si i-a stricat relatiile cu familia, pe care o uraste uneori, dar care este singura femeie cu care poate face sex fara grija de a o rani.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Tilica, imi pare rau, dar era nevoie de un raspuns matur, nu? Si eu care credeam ca v-am dat incredere voua, barbatilor normali...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Se poate intampla s-o ranesti atat de nasol, ca ramai fara ea!

Daca chiar esti prea mare, leaga-ti un prosopel la baza si misca-te mai lent si cu grija, si numai daca cere ea mai tare te executi! Altfel, cel mai bine e sa o lasi pe ea deasupra, ca sa se miste si coboare si onduleze pana se satura asa, si abia apoi schimbati pozitia! Si nu uita de tandrete, preludiu ca la carte, ca sa se excite si dilate & alungeasca si sa si vorbiti, ca altfel...

| amalia_4709 a răspuns:

Ii pot distruge vaginul femeii in momentul cand o penetreaza. funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne-ai distrus cu raspunsul tau brigaela