| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si sunt baiat.Va rog rasp repede am o problema in ultimu timp imi curge un lichid alb din penis urat mirositor alb. Ce mi se intampla? Sunt speriat poate am ceva!

Răspuns Câştigător
| TheFreak9 a răspuns:

Dacate ustura penisul nu e bine...ar trebui sa te duci la doctor,nu iti face de cap,ca nu o sa iasa bine, ai sa vezi ca problema iti va fi rezolvata, dar numai la doctor!

8 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

Aceasta substanta se numeste sperma! la 12 ani cam devreme, da nu-i nimic grav, odata cu adolescenta (cresterea) la orice baiat se incepe!

| player_2973 a răspuns:

E ceva normal.cand o sa fii mare poti sa faci copii pentru ca la 12 ani iti sare lichidu ala... deci nu te speria ca si eu am patit si am fost la doctor si a zis ca e normal. FUNDA?

| player_2973 a răspuns:

Daca te ustura ai grija sa eviti filmele xxx si masturbare(pare haios dar nu e)du-te la doctor o sa iti dea un tratament timp de o saptamana sau mai mult si o sa te vindeci. FUNDA?

| kyrky a răspuns:

Mergi la endocrinolog, se poate sa fie candidoza.

| AdiXd2498 a răspuns:

E super normal, n-ai nimic frate. Din potriva, daca iti curge lichidul ala alb e chiar foarte binewinking

| Bezea a răspuns:

E grav rau trebuie sa mergi repede la doctor si sa ii explici situatia, altfel se poate ajunge la amputare!

| SkiZzo_3289 a răspuns:

Apropo ma ustura si penisul!

| SkiZzo_3289 a răspuns:

Mai vreau raspunsuri! Dau funda!