| jkgulydrtasnjdjcnhfgzahrtas a întrebat:

De ce la primul contact sexual nu mi-a curs sange din vagin? si nici dupa aia. am relatii sexuale de la 14 ani si acum am 20 si inca nu mi-a curs sange din vagin. poate sa-mi spuna si mie cineva de ce?'

5 răspunsuri:
| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Pt ca ai vaginul mai larg inca de cand ai fost virgina(unele femei se nasc asa) si daca vaginul e larg el te dizvirgineaza iar tie nu iti curge sange.dar asta nu inseama ca mai esti virgina inca.stai linistita ca himenul e rupt de la 14 ani. dar ai grija si u cu sexul. daca esti deja larga si mai faci si sex de la 14 ani o sa-ti faci vaginu cat o galeata... Baftawinking

| tabittha a răspuns:

Nu-ti face griji se mai intampla. Poate tu esti mai elastica de felul tau sau ai practicat un sport de mica. Citeste pe net despre asta, scrie peste tot. As cum si noi suntem diferiti, si corpurile noastre sunt si reactioneaza diferit.

| tuGatita a răspuns:

Nici mie nu mi-a curs niciodata happy stai linistita, nu e nimic grav. ba chiar e mai bine, mai igienic

| BlackNights a răspuns:

Daca aveai 14 ani si intrebai asta, te intelegeam, dar asa ai 20. Tu pana la varsta asta nu ai citit/auzit ca nu e neaparat sa iti curga sange?

| doctginecolog a răspuns:

Eu cred ca in corpul tau nu exista sange, poate functionezi pe altceva daca nu mai esti virgina de la 14ani.du-te si instaleazate ca iti lipseste cevawinking