| love95_9138 a întrebat:

De ce ma doare cand introduce penisu desi nu e prima data?

Răspuns Câştigător
| maftei a răspuns:

Ai infectie an interiorul vaginului sau rana ceva.Sincer asa am patit eu si m-am tratat asa ca nu e de gluma, du-te la dr

9 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Mintea nu te doare?

| Ingerash a răspuns:

Poate nu esti destul de lubrifiata, prelungiti si voi preludiul

| love95_9138 explică:

Rana nu cred ca am...tu ce ai luat pentru infectie?

| glamour a răspuns:

Poate nu esti destul de lubrifiata, sau pur si simplu el nu stie cum sa te ia. Ai putea avea si o rana pe col asa ca ar fi ok sa mergi la medic sa fi sigura de o chestie. Daca nu ai nimic nu iti ramane decat sa prelungesti preludiul si sa vorbesti deschis cu partenerul despre ce iti place, unde, cum si cand iti place sa fi atinsa.

| Mirel_1372 a răspuns:

Nu esti indejauns de excitata... discutati si voi inainte sa scapti de inhibiti, incercati o pozitie cat mai buna un preludiu lung nu va grabiti faceti ca totu sa fie placut.

| love95_9138 explică:

Dar nu ma doare in tot timpul sexului decat atunci cand il introduce crying imi e fricacrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa sti ca si mie mi se intampla la fel, numai cand o baga, in rest e bine.Pe mine nu ma deranjeaza, imi place cand e si putina durere.

| Roberta a răspuns:

Poate ca himenul tau inca nu s-a rupt in totalitate, si e normal, depinde de baiatul care te-a dezvirginat. Daca nu ai infectie. Mergi la ginecolog

| maftei a răspuns:

Eu pentru infectie m-am dus la ginecolog si mi-a luat analize pe lamita si apoi antibiotic, ovule, mai multe chestii.Dar acum depinde ce ai tu.Si an primul rand nu trebuie sa mai ai contact sexual pana nu te duci sa vezi ca doar asa ceva nu e de gluma