| Elis a întrebat:

Cum e cand o faci prima data?:d
doare?big grin

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Doare dar e o durere placuta.
Prima data ti-e frica de "ea", a doua oara nu-ti poti da seama daca aia e placere, a treia oara incepe sa-ti placa, a patra oara"Mai vreau!" nu te mai saturi, o vrei non'stoplaughing.

Bafta.

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de fiecare fata, se poate sa te doara sau nu, depinde.Conteaza foarte mult si cum te ia partenerul, trebuie sa existe preludiu, sa te umezesti bine, sa te ia incet si usor...trebuie sa aiba rabdare cu tine.
Ceva durere vei simti dar nu dureaza decat cateva secunde si nu simti decat o intepatura.

| Floreenofficial a răspuns:

Depinde. daca te penetreaza mai tare doare... te doare si daca ai himen elastic si daca incepeti prea deodata.trebuie sa gandesti pozitiv!
succes! :*

| foxi a răspuns:

Totul are un inceput, fie ca doare sau nu! Curaj!

| Annie_3559 a răspuns:

Hmm.
_______
Depinde de f multi factori daca doare sau nu, oricum prima data e un moment unic ar trebui sa te gandesti bine inainte, depinde si de baiatul de langa tine, daca e experimentat daca e incepator, depinde si de sentimentele ce le ai pentru el.happy

[papa]

| papushoi a răspuns:

Doare. dar cum a spusjust. a. tear este o durere extrem de placuta

| pitiiiiiiiiic a răspuns:

Pe mine una m-a durut dar asta e a trecut si acum este totul aproximativ ok. Cu toate ca am facut-o cu baiatul pe care il iubesc nu sunt foarte fericita, asa ca ai grija si gandeste-te la ce v-a urma nu la durere ca aia trecewinking

| Elis explică:

Mersi frumos:*love struck