| anonim33333 a întrebat:

Te doare prima data?laughing

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
18 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu neaparat! De pinde de tipul de himen, de a avea parte de un preludiu suficient - minim 20 de minute, sa aveti un lubrifiant la indemana (daca nu, saliva e cea mai indicata!), daca e o atmosfera adecvata, igienica, sigura, confortabila, cu o muzica lenta in surdina, lumanari parfumate si un pahar de vin rosu - sau sampanie - pentru dezinhibare si relaxare! + tandrete, dialog sincer, cooperare si rabdare, finete, etc... Success!

cami
| cami a răspuns:

Nu ca-ti face anestezie.

| Flav a răspuns:

Bai deci da, eu eram sa-mi rup si mana chiar cand am cazut de pe leagan.

| zuzumic a răspuns:

Dar tu ce crezi... acolo se rupe ceva ...normal ...acum depinde si de cel cu care o faci. in fine daca vrei sa afli mai multe mergi la un medic ginecolog si iti va explica in amanunt

| zuzumic a răspuns:

Steauadiminetii avand in vedere camajoritatea intrebarilor de aici sunt de genu" cand imi vine ciclul". ce pot face sa nu afle mama ca ma asturbez la 13 ani " ...etc ...mna eu ma gandeam ca despre sex e vba...

| annda a răspuns:

Foarte tare exact cum ai naste laughing) Deci stai linistit big grin

| Elly4all a răspuns:

Daa:o. tu ce credeai este super dureros o sa te ia ambulanta, ...hmm...thinking *prima data cand gandestiwinking*

| CrucifiedCountess a răspuns:

Prima data cand faci ce? caca?

| liliana83 a răspuns:

Surpriza o sa fie a ta!happy

| RappK a răspuns:

Se zice ca da...acu nu stiu` incearca si vezibig grin

| Punishment a răspuns:

Zuzumic... culmea, desi s-ar putea intelege o multime de lucruri din intrebarea lui, @zuzumic stie exact care sens big grin
My bad, nu m-am uitat la ce categorie eram.

| urbanghost a răspuns:

Cred ca ultima data te doare, nu prima!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E belea. te ia salvarea daca nu stie sa o faca. lesini, curge sange o zi intreaga.brrrrr! eu zic sa stati potoliti. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prma data cand scrii pe site? laughing dadesigur, si inca cuuum laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. prostia nu doare.nici prima data nicicand.

| delphigab9 a răspuns:

La ce te referi?

| mondo.it a răspuns:

Nu e o durere atat de mare

| Doina234 a răspuns:

Depinde foarte mult de tandretea partenerului, durata preludiului si iubirea care va leaga. Daca exista aceste lucruri totul e ok, aproape nu mai simti durerea.

Întrebări similare