| Noobmaster68 a întrebat:

Ce simte un bărbat cand introduce pentru prima data penisul in vagin?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Baiatul virgin, care intretine primul act sexual din viata lui, poate sa-si monteze chiar si 10 (zece) prezervative pentru a fi SUPER PROTEJAT sau cu scopul de a micsora cat mai mult sensibilitatea glandului penian, cu toate aceste precautii va ejacula instant sau dupa cateva secunde probabil ca in 9 cazuri din 10.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei in momentul in care baiatul isi introduce pentru prima data penisul in vagin, apare senzatia de placere extrema pe care o simte din cauza surescitarii existente in acel moment, placere atat de intensa incat majoritatea simt ca au ejaculat... instant. big grin

| RAY a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Banuiesc domnule ca e diferenta intre protejat vs neprotejat

| RAY a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Dupa ejaculare mai poate exista erectie imediata?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru RAY):

In unele cazuri, din cauza mentinerii in continuare a starii de surescitare extrema, activitatea inimii ramane la fel de intensa si din acest motiv cantitatea se sange pompat sub presiune in corpul penian ramane cantitativ nemodificata si astfel exista posibilitatea ca gradul de erectie a penisului sa ramana la o valoare foarte ridicata incat sa fie apta de a continua penetrarea imediat sau dupa un timp foarte scurt de cateva minute (1-3 minute) chiar si daca s-a produs ejacularea.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru RAY):

Baiatul virgin, care intretine primul act sexual din viata lui, poate sa-si monteze chiar si 10 (zece) prezervative pentru a fi SUPER PROTEJAT sau cu scopul de a micsora cat mai mult sensibilitatea glandului penian, cu toate aceste precautii va ejacula instant sau dupa cateva secunde probabil ca in 9 cazuri din 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In al noualea cer, o sa vrei tot mai mult si mai des

| 94Lucifer94 a răspuns:

Depinde de la bărbat la bărbat. Eu de exemplu prima dată nu am simtit că ar fi ceva wow, și nici nu am putut avea orgasm.

| darrio2007 a răspuns (pentru 94Lucifer94):

Erectie ai avut?