| anonim_4396 a întrebat:

De ce ma ignora total? sta numai pe imvisible, nu se baga in seama si nu-mi raspunde la mesaje.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar să-ți vezi de treaba ta și să lași în pace oamenii fără valoare, ce-ar fi?
Pa, pa.

| Corinne a răspuns:

Poate are prietena/prieten! si eu sunt intr-o asemenea situatie cu fostul prieten. El acum are prietena, iar eu m`am impacat cu cel dinaintea lui.Si crede`ma ca inainte sa aiba prietena chiar vorbeam mult mai mult si vorbeam zilnic pe mess si la telefon ceea ce nu se mai intampla azi. Vorbim dar foarte rar si ne salutam cand ne vedem si atat nimic mai mult.
Asa poate fi si in cazul tau sau poate nu thinking cel mai bine ar fi sa porti o discutie cu respectiva persoana si sa afli adevaratul motiv pentru care te ignora!
Multa bafta!

| vladutzzz_2456 a răspuns:

Daca te ignora, dupa cum tu ai spus'o, uit'o/l!
E practic timp pierdut! Pentru ca sa iasa ceva frumos, este esential ca ambii parteneri sa se implice!
Daca a observat ca iti place de ea/el si te ignora in continuare, se stie ca cea mai eficienta cale sa'l/o faci sa simta ce a pierdut, este inlocuirea de "scurta durata" a partenerului, adica fa'l/o gelos/asa!
Daca ii place macar un pic de tine, va functiona, crede'ma!winking
Succes! happy

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Provoaca-l la o discutie fata in fata, asta in cazul in care vrei sa mai rezolvi ceva. Daca e nesimtit, ignora-l si daca va avea el ceva de spus, va spune, daca nu, asta e!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt in situatia ta, ai putea sa incepi sa il uiti, dar e pacat sa da-ti cu piciorul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vladutzzz eu am gresit. i-am cerut scuze dar nu am primit inca niciun raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O fi vreun salbatec doamne fereste...