| Elena1234456 a întrebat:

De ce ma tot tachineaza un coleg?

Răspuns Câştigător
| ChristinneK a răspuns:

Probabil te place, asa reactioneaza baietii cand plac o fata de fapt unii baieti.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ori te place ori este prost!
Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| SweetyღGirl a răspuns:

Ca sa intelegi mai bine:
baietii cand vor sa atraga atentia unei fete au 2 strategii:
1.o tachineaza si se poarta mai nesimtit, nestind cum sa iti vorbeasca
2.se baga foarte mult in seama cu ea pentru vorba.
Se pare ca tu te afli in situatia de tachinare.cea mai buna solutie pe care am incercat-o si eu este urmatoarea:
*sa fi cat se poate de culce si draguta, vorbestei frumos, cand are nevoie de ceva sa ii imprumuti, sa te bagi in vorba si sa sambesti. poate se schimba.succes!:*:*

| BUDOKAI a răspuns:

Pentru ca vrea sa te fWuta

| Sebastian_Dumitriu_1996 a răspuns:

Ori te iubeste ori te invidiaza (parerea mea)winking

| PsychoScream a răspuns:

Te tachineaza din cauza ca te plac... odata ce esti fata si ai si (forme) ca sa zic asa normal ca te tachineazawinking nu-i baga in seama si sa vezi ca terminahappy

| caroline04 a răspuns:

Cred ca te place si nu stie cum sa reactioneze cind te vede ))

| janyf a răspuns:

Probabil ca te place