| RAY a întrebat:

De ce maicamea imi spune mereu ca daca as fi fata isi bateau joc baieti de mine, voi fetele va simti des ca sunteti pacalite,fraierite, ranite de baieti? simtiti ca sunteti bataia lor de joc?

38 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Conceptia asta e nu pentru ca noi femeile suntem fraierite sau luate la misto des ci pentru ca voi barbati aveti o viata mai simpla daca va culcati cu multe femei sunteti smecheri daca lasati una gravida sunteti buni de samanta daca sunteti parasiti sunteti compatimiti ca voi munciti voi aveti nevoie de ajutor de menaj si noi suntem judecate un pic mai mult. Daca avem mai multe relati suntem c...e daca parasim parasim petru ca suntem c...e si l-am inselat pe fraier daca ne plangem de ce o facem petru ca suntem femei si trebuie sa rabdam iar daca ramanem insarcinate suntem proaste si nu am stiut sa avem grija.

| Holiday a răspuns:

Cred ca vrea de fapt sa-ti spuna subtil ca esti mai smiorcait decat femeile. Si pe aici, toata ziua te plangi, ba de una, ba de alta.

| RAY explică (pentru Holiday):

Poate sunt fata, am tot dreptul acest site e si pentru plângăcioși adulti

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Ia uita-te la ce zici ca zice maica-ta. Nu prea pari a fi fata ca n-ar mai avea sens.

| RAY explică (pentru Holiday):

Sunt prea plangacios sa fiu fata raule

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Auzi? Ce crezi ca se va intampla intai? Se inchide TPU sau faci tu sex?!?

| RAY explică (pentru Holiday):

Sincer acum vorbind cu voia lui dumnezau sper anul asta sa fac sex pentru prima oara, ma va costa 50 de euro o ora, dar nu ma intreba cand, deci nu simt nevoia sa fac sex nici sa am o relatie cu o fata

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

"Vezi sa nu te indragostesti, naiba...

| RAY explică (pentru Holiday):

La naiba ca ma indragostesc repede de fete, dar nu cred in iubire ca omul e o fiinta poligama si bla bla sti tu

| Camuflaj2017qp a răspuns (pentru Holiday):

Eu pariez ca va intra dinamo in champions league mai intaihappy

| RAY explică (pentru Camuflaj2017qp):

Eu pariez ca va intra cfr cluj anul viitor acolo

| Camuflaj2017qp a răspuns (pentru RAY):

Slabe sanse, acolo nu se joaca cu arbitrii.

| RAY explică (pentru Camuflaj2017qp):

Daca castiga campionatul intra acolo si joaca pentru intratul in grupe,dar nu inteleg de ce sunteti asa obsedati de sex, de parca asta te face barbat, newton a murit virgin si multi savanti, nu ma mir ca fetele profita de baieti daca asa obsedati sunteti, ati da totul pentru sex trist

| Camuflaj2017qp a răspuns (pentru RAY):

Da adevarul e ca nici nu te intereseaza sexul pe tine din moment ce ai 1500+ de raspunsuri pe categoria asta.laughing

| RAY explică (pentru Camuflaj2017qp):

Ba da ma intereseaza natura sexuala umana, dar nu vad ca facand sex find o realizare, categoria e si populara si amuzanta din toate

| Elide a răspuns:

Neverrrr!

| AnoAnonima0 a răspuns:

Da.Cam toți se gândesc la sex, te ia cu niste vrajeli de îți vin toți nervii.Macar de erați sincer și să spuneți ce vreți de la noi nu cu vorbe gen:"Te iubesc", "Ești singura persoana din viața mea" etc.De aia umblam cu băieți răi și golani că măcar stim ce este în capul lor și nu o sa suferim de pe urma lor.Nici noi fetele nu suntem sfinte că dacă am ceda și de la noi și am fi mai răbdătoare totul ar fi bine.Dar asta e viața în ziua de azi.Totul e superficial.

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Faza e ca vorbim de anii 50 desi curvari erau si atunci si acum si mereu vor fi, badboys va spune in fata ca vor sex?

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

Da.Au mult tupeu in ei cu replici de cocalari și nu se ascund de nimic.

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

E si voi apreciati asta cool, cum te simti cand sti ca esti vazuta ca obiect sexual?

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

Nici nu trebuie sa spună după gesturile lor îți dai seama ce vor și după caracterul lor de băiat "rău".

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Eu credeam ca daca spui ca vrei sex fata fuge de tine

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

Da sigur. Unde este banul si aspectul fizic sa vezi cum vine pitipoanca dupa tine si accepta orice.Nu toate suntem la fel.

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Dar tu cum esti? vrei ca un baiat sa isi spuna de la prima intarnire ca vrea sex? in primul rand noi nu stim ce e iubirea da poate e ciudat dar nu stim, noi credem ca sexul inseamna iubire, cand iubim aflam ce e iubirea, de asta si acele complimente pana nu iubim nu stim ce inseamna ele

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

Știu sunteți ca niste copii descoperiți totul în timp.Mie una nu îmi place să fiu mințită sa știu ce vrea de la mine.

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Hai sa isi povestesc ceva,eu cand am avut prima relatie cu o fata la inceput vream doar sex de la ea atat,apoi am vazut ca ne intelegem,imi placea vocea ei,era si draguta etc dar in timp a aparut iubirea,nu stiam ce e iubirea, pentru noi barbati cuvantul iubire, sentimente inseamna slabiciuni, feminizare te alunga din gasca etc
vreau sa spun ca initial poate vrem sex dar apoi apare iubire de care nu stim ca exista, crestem diferit, parinti educa copii diferit, desi sunt diferente mari, noi negam iubirea o vedem ca o slabiciune mereu, vreau sa spun ca nu mereu ceea ce spunem initial aia si vrem

| BAD17 a răspuns:

Probabil maicata te vede in mintea ei putin "credul","prostut"etc.si crede ca daca ai fi fost fata baietii si-ar fi batut joc de tine e cam logic, iti dai seama ca majoritatea se simt "ranite"destul de des ca na doar sunt "fete"pai nu? adica daca un baiat nu le place gata se simt ranite inselate si alte cele doar stii ca asa sunt ele se simt ranite di orice.

| RAY explică (pentru BAD17):

Barbati sunt porci, nu e vorba de credualitate, un barbat isi lasa familia pentru o copila de 16 ani

| gălbenea a răspuns:

Da, multe fete se simt fraierite mai ales atunci cand se ajunge la sex. Insa asta se datoreaza mai mult mediului in care traim si in care fetele sunt convise de toata lumea din jurul lor ca nu au 'voie' si nu e normal sa le placa sexul. Dar ca sa nu deviez prea tare, eu cred ca mama ta a avut parte de vreo experienta de genul sau te considera pe tine mai naiv.

| RAY explică (pentru gălbenea):

Ai dreptate, fetele sunt crescute doar a fi bune de facut copii, grija de casa atat aiurea, cred ca si pe vremea erau curvari de aia spune asta, naiv poate ca sunt, inca mai cred in cateva femei

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

E bine că încă crezi căci pădure fara uscăciuni nu e.Mia plăcut povestea ta.

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Totul a fost la 900 de km,desi pare incredibil stiu eu chiar am iubiti-o enorm de mult pe fata asta,dar din pacate distanta, gelozia mea, lipsa curajului de a merge la ea a facut sa nu ne putem vedea, niciodata nu am mai iubit asa puternic o fata, imagineazati ca nu am cunoscut-o niciodata real, nu am atins-o vreodata s-au sarutat-o doar in vise atat

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru RAY):

Omul mai învață din greșeli dar o sa îți găsești o fata să te iubească și tu pe ea.Nu îți pierde speranța.

| RAY explică (pentru AnoAnonima0):

Nu stiu poate

| cicanu a răspuns (pentru RAY):

De ce ma simt? Am avut un "gagiu" din Buc si voia sa vina la mine, dar n-am apucat, am pierdut legatura din vina mea. Am tinut mult la el, la fel si el, mai ales ca am fost prima lui iubita din cate am inteles... nu l-am cunoscut in realitate, dar mi-as fi dorit. Mi-a spus ca vine la mine de atatea ori. dar de unde?

| nutrbnume a răspuns:

Pai nu stiu de ce fetele ari simti asta adica eu m-i-am batut joc de doar vreo 69 de fete