| Loola19999 a întrebat:

Baieti, ce parere aveti despre fetele care devin rele si perverse cand sunteti singuri si preiau conducerea? E ok sau va simtiti prea dominati?

Răspuns Câştigător
| BlackStar99 a răspuns:

Intr-un fel ma simt bine ca stiu ca prietena mea nu e nu se lasa mereu condusa, si intr-un fel nu ma simt bine deoarece sunt barbat si nu-mi place sa fiu condus.

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Le admir si daca pot, le si iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic împotrivă atunci când preiau ele conducerea (depinde în ce preiau conducerea), dar am ceva împotrivă dacă devin rele și perverse. Nu inspiră respect, ci se fac de râs. Nu trebuie să devii perversă sau rea ca să preiei conducerea. Dacă te referi la o relație, nu trebuie ca unul din ei să preia conducerea. Pot conduce amândoi. Și din nou, fără ca ea să fie "rea și perversă."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca exista prea multi barbati care sa nu fie de acord cu un astfel de comportament. Mai ales ca noi suntem cei care trebuie sa luam initiativa de cele mai multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mami a zis sa nu stau cu persoane rele, mai ales cu fete rele. Cica fetele rele pute... (Nu put, pentru ca nu eu put, ci ele, deci ele pute, clar?)

| Ottakringer a răspuns:

Daca e vorba la pat sa fie mai deschise ( perverse ) dap, imi plac. mai salbatic. Dar asa sa le vad pe strada fiind mai violente nu prea laughing

| Burlacu006 a răspuns:

E ok.

| digital7shady a răspuns:

Pai cele care fac asta(iepuras ziua, leoaica in pat) sunt cele mai iubite femei, nu cred ca exista barbat caruia sa nu-i placa asta.

| robi1990 a răspuns:

Pai normal, dar nu as face o relatie cu o pitipoanca, imi plac cele linistite timide, iar cele rele is bune o noapte

| carmax25 a răspuns:

Inebunesti cand le vezi ♥