| Ava1231 a întrebat:

De ce marea majoritatea a baietilor sunt fitosi si aroganti? Ok, no hate, nu generalizez insa eu am intalnit foarte multi asa ceea ce m-a socat. Efectiv ti-e greata cand vezi un baiat cu fite si figuri. Oi fi avut eu ghinion?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Normal ca ai avut ghinion, nu ai gasit un baiat care sa te aprecieze sa te iubeasca.

| MarianWLF a răspuns:

Ai vazut bine, sunt barbat dar mi-e groaza de ce vad in jurul meu legat de noi, asa e, multi aroganti, multe vicii, cam toti din jurul meu ori beau, ori fumeaza, ori se drogheaza, ori toate 3, ma inteleg doar cu cativa care se aseamana cu mine, cu restul nu am vorbitor, ma oboseste mersul asta in piept la 9 din 10 care ei sunt cunoscuti, ei fac, ei bat, ei stiu, etc. mi-e sila. De asta sunt multi singuri si dau vina pe fete ca sunt prea fitoase, pentru ca nu se uita la ei si se vad perfecti, eu recunosc si nu incerc sa justific. Vad unde lucrez barbati insurati cu copii acasa, care striga in gura mare ca ei profita de orice ocazie daca prind. Pai vezi, de asta suntem de...rasul lumii, cum poti sa spui asa ceva, pe cine impresionezi? Suna jalnic, suntem jalnici multi dintre noi, hai, Doamne ajuta!

| RAY a răspuns:

Sunt frustrați și ipocriți

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, ghinion.

| OldSoul a răspuns:

Depinde in ce anturaje te invarti, si respectiv ce baieti iti atrag atentia.
Daca tie iti plac baietii aia care ies in evidenta, dar tu esti o fata normala, atunci, asteapta-te sa fie asa.

Cu alte cuvinte, daca tie iti plac baietii peste nivelul tau... Cam asa se va intampla.
Cumva, fiecare om stie unde se situeaza, si se comporta ca atare.
Daca un tip te considera "inferioara" lui, se va comporta in modul precizat de tine.
Sunt foarte putini cei care stiu sa se comporte normal, cu orice persoana, indiferent de statutul ei.

Cauta baieti care sa fie la acelasi nivel ca al tau, atat la aspect, cat si pe partea financiara daca vrei sa cunosti tipi ok.

Daca intrii pe profil la un tip, si vezi ca posteaza mai des ca Dorian Popa, atunci asteapta-te sa aiba figuri happy

Daca intrii pe profil la un tip, si vezi ca in toate pozele el e ala mandru, cu nasu pe sus, asteapta-te sa fie arogant.

Daca intrii pe profilul unui tip, si in mai toate pozele incearca sa-si etaleze masina, sau starea lui financiara, asteapta-te sa fie arogant.

Aceste mici aspecte pot spune foarte multe despre personalitatea persoanei respective daca stii cum sa le interpretezi.

| Crackman a răspuns:

Cu câte fete ( prințese) am vorbit eu și ele nici măcar role nu aveau sau casa sa cada de pe un deal. Este o chestie generala mai ales dacă el sau ea arata mai bine ( cică) ca o sa aibă succes în a fi băgați în seama și se cred superiori. Deci nu a venit momentul

| CIaudiu a răspuns:

Din cauza faptului ca n-au intampinat greutati in viata. Acele persoane traiesc ajutati si sprijiniti de parintii lor sau traiesc din influente negative. Nici nu ai idee ce putere de influenta are un grup colectiv asupra ta. Educatia in orice caz lipseste, altfel nu vad cum nu ti-ai da seama ca astfel de influente te duc in nimic, fac din tine o scursura a societatii.
Din pacate nu esti ghinionista. Acest lucru poate il puteai considera acum multi ani insa in ziua de azi esti mai mult victima colaterala din cauza numarului prea mare de astfel de persoane ca sa te mai consideri ghinionista.

| alexalx1234 a răspuns:

Din ce oraș ești?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Atât fetele cat și băieții sunt așa.

Chiar sunt in mare parte așa oamenii, mai ales la noi in societatea, așa că nu-i de mirare că ai dat de oameni așa.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine te pune sa stai în preajma lor? Evita-i! Cauta oameni care sa se asemene cu tine, care au aceleași valori ca și tine.

| Cheo0S a răspuns:

Reorienteaza-ti privirea catre altii mai cuminti, asa oricine se poate plange ca baietii/fetele sunt aroganti respectiv arogante dar ai la dispozitie niste persoane care probabil ii consideri plictisitori si invizibili pentru tine.
Ei bine ei plac cu adevarat.

| ngllllll a răspuns:

Pentru ca baietii de azi tineri sunt idioti. Asa i-a educat ma-sa. Stiu ce zici. Am vazut generatiile. Mergi mai departe si iubeste ce te face mai buna.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Uhm eu nu sunt asa nu stiu ce baietii ai gasit tu dar