| VacutzaRoscata a întrebat:

De ce majoritatea baietilor[pe care i-am intalnit eu, nu generalizez]vor sa aiba relatii doar la misto si sunt prea imaturi?straight face cum pot sa ii fac sa se indragosteasca de mine?
fundalove struck

6 răspunsuri:
| consiliera a răspuns:

Dragoste cu sila nu prea se poate.Ai 40 de ani si nu te-ai maritat? Nu te mai consuma si tu...Nu e sanatos. Daca vor sa aiba relatii la misto stai si tu la misto cu ei.Pana vor mai mult. Apoi pa si pusi.Zi-le ca au inteles gresit.

| LiveYourLife a răspuns:

Nu ai intalnit inca acel baiat pe care tu il vrei...
nu stiu la tine cum e dar la mine ma simt ciudat fiindca nu am aer sa respir... unii sunt prea dependenti...
incearca sa comunici foarte mult cu un baiatwinking

| Dxi a răspuns:

Eh, si eu am intalnit numai baieti asa. M-am lasat pagubasa. Baiatul potrivit o sa apara el, asa ca don't worry. Nu poti face pe cineva sa te iubeasca, asta e clar.

| VaDauLaMure a răspuns:

Looool mah baieti aia fac misto de tine ok cauta un baiat sa te placa cu adevarat si continua sa stai cu el sa vb cu el si o sa se extinda relatia
plz funda

| SMA a răspuns:

Nu poti sa ii faci sa se indragosteasca de tine, daca ei nu simt asta. Majoritatea(nu toti ) sunt imaturi din cauza varstei. Inca nu sunt pregatiti pentru o relatie serioasa asa ca incearca pe rand alte si alte fete. Dupa varsta de 17-18 ani, isi deschid si ei ochii pentru o relatie adevarata, fara vrajeala. Dar nu toti sunt asa, mai sunt si baieti care s'au maturizat xD.

| onutza99 a răspuns:

FI tu insutihee hee singura solutie nu te prefa ca esti altcineva. Majoritatea baietilor sunt asa din cauza ca le este frica de o relatie stabilahee hee comportate absolut normal si nu pretinde ca esti altcinevahee hee bafta