| ciumi12345 a întrebat:

De ce mereu cand ma scol dimineata penisul imi este erect? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| FaithGaga a răspuns:

Poate ai visat chestii. Sau ai nevoie sa te duci la baie.

10 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Este perfect normal. Majoritatea bărbaților se trezesc cu penisul erect.

| Oana92 a răspuns:

E semn ca sistemul tau nervos functioneaza normal si ca nu ai probleme. Daca nu ai avea acea erectie matinala ai avea probleme. Daca ai avea probleme cu erectia in general si ai merge la psiholog primul lucru pe care l-ar face ar fi sa te intrebe daca ai acea erectie matinala, daca o ai e problema psihologica, daca nu e neurologica.

| HueyFreeman a răspuns:

Este ceva perfect normal. Nu mai stiu de ce se intampla, dar asta ar trebui sa te ajute http://www.youtube.com/watch?v=D1et5NgT6bQ.

| Morphines a răspuns:

Cine stie ce visezi... tongue

| shadow222 a răspuns:

Va rog frumos intrati pe serverul acesta de counter-strike1.6 ip 89.39.126.243:27015 in caz ca nu vi se incarca adica e ofline nu va panicati e doar intr-o mica mentenanta

| Ovidiu_Boboc_1967 a răspuns:

Deoarece corpul in timpul noptii a eliberat hormoni care sunt raspunzatori de erectie.

Răspuns utilizator avertizat
| gage a răspuns:

Ai un penis care gandeste si are personalitate. De aia! Io zic sa nu il superi ca poate incepe sa scuipe laughing

| ionutghiurutan a răspuns:

Auzi e ceva normal in creier se secreta o substanta care produce asa ceva.