| RAY a întrebat:

De ce mereu dupa ce ne despartim de persoana iubita ne dam seama ce am pierdut?

Eu stau si plang la fereastra...
Ce`a ajuns iubirea noastra.
De ce`mi curge lacrima?!
De ce nu te pot uita?!

2X
nu Imi pare rau. ca te-am iubit.
nu Imi pare rau. c`am suferit.
Dar nu stiu unde s`a ascuns.
Iubirea care m`a distrus.

2X
De atatea ori m`am gandit.
Ca toate au un sfarsit.
Si ca un joc nevinovat.
Da` repede s`a terminat.

2X
nu Imi pare rau. ca te-am iubit.
nu Imi pare rau. c`am suferit.
Dar nu stiu unde s`a ascuns.
Iubirea care m`a distrus.

2X
Ca sa te iert voi incerca.
Dar nu ma lasa inima.
C`ai inselat`o si`ai plecat.
In urma ta nu te`ai uitat...

2X
nu Imi pare rau. ca te-am iubit.
nu Imi pare rau. c`am suferit.

Dar nu stiu unde s`a ascuns.
Iubirea care m`a dïstrus?

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pentru ca in timpul relatiei esti prea piz** ca sa accepti realitatea.

| savvy12 a răspuns:

Nu-i bai raymusic, mergeam azi sti cu masina cu tata si am oprit la o farmacie, si pe acolo o trecut o fata, care ii placea d e mine, da eu n-am putut sa-i zic ca o iubesc, si crede-ma imi place de ea, si asta este de un an, numa ca am o problema de sanatate care mi-a luat din incredere, si cand am vazut-o ca trece pe acolo, m-am dat cu capu de torpedolaughing, si ziceam cum Doamne cum ai putut s-o faci asa frumoasa? cum?laughing, of of of, dragostea ii cum ai linge miere de pe spini.

| mady04 a răspuns:

Foarte frumoshappy

| RAY explică (pentru mady04):

Da, e si o intrebare acolo, raspunde

| mady04 a răspuns:

Parerea mea este ca ne dam seama abia atunci pentru ca probabil au mai fost certuri minore si impacarile, mie imi plac in mod deosebit, si ajungem sa ne certam dintr-o prostie si apoi ne pare rau, dar este uneori prea tarziu sau am spus lucruri prea uratestraight face. Doar atunci "sesizam" cat de mult iubim acea persoana si cat ne va lipsi...dar nu prea putem face nimic

| RAY explică (pentru mady04):

Trist mady