| madalinutza a întrebat:

De ce mereu persoanele pe care le iubesti cel mai mullt te fac sa suferi cel mai tare? sad

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate pentru ca aceste persoane pun orgoliu mai presus de dragoste

| ancikutz16 a răspuns:

Pentru ca nu stiu sa pretuiasca dragostea ce le-o oferi!

| Roland_Szekely_1987 a răspuns:

Draga domnisioara Madalina casa cunoaste o persoana bine trebuie sa discutati mult timp cu el ca sa stii ce persoana e chiar daca are secrete mai intai trebuie sa fiti calma dupa aia sa intrebati ce vrei de la el conteza mult sa discutati ce vreti cu el ci pe cine il iubiti mult de exemplu si credeti-ma sunt mult tip sincer si eu pot fi asa happy.

| roxanage a răspuns:

Pentru sunt prea orbi sa vada ce au langa iei si dispretuiesc, nu le pasa ce lasa in urma chiar nu le pasa

| Daniel_Cimpan_1990 a răspuns:

Deoarece tu tii foarte mult la ele, pui mai tare la suflet.