| Sportacus123 a întrebat:

De ce merge lumea în club? Ca să facă sex? Grețos, inuman.

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ca sa bea, sa danseze, sa agate și sa facă sex

| Hyperion7 a răspuns:

Lumea nu merge doar pentru asta.
Unii merg doar sa se distreze pur și simplu, pentru că da,fiecare se distrează unde vrea, cum vrea și cu cine.
Știi ce e inuman? Sa te izolezi de tot ce înseamnă viață și să pui eticheta de "grețos"
Pana la urmă și tu, și eu, și alții, din chestiile astea grețoase am apărut laughing
Cheers!thumbs up

| LordCristobal a răspuns:

Ca sa se distreze pe vibratiile muzicii, sa danseze, sa se imbete si sa agate parteneri pentru sex ocazional.
Nu este gretos si nici inuman sa te distrezi la o discoteca.

| LordCristobal a răspuns:

Cum de te-ai schimbat asa la 180 grade? Ieri ai pus o intrebare despre cum sa iti pape iubita bananuta si acum o faci pe marele pudic.
Care-i smecheria?laughing)))
Nu cumva esti Verginica ca prea a disparut din peisaj Verginica...

| ALM2000RO a răspuns:

Să se f*** ca animalele, ceea ce e grețos și inuman și din punctul meu de vedere.

| Andrwlu999 a răspuns:

Unde ai văzut vreodată tu pe 2 să facă s3x in club? Poate doar in filmele de adulți. Și mai e ceva și tu tot prin "chestii scârboase" ai apărut din cate văd ești prea mic să îți dai cu părerea despre chestii de astea așteaptă până pe la 18 ani și ai să vezi că ai alta părere bucură-te de copilărie acum!

| Andrwlu999 a răspuns:

Unde ai văzut vreodată tu pe 2 să facă s3x in club? Poate doar in filmele de adulți. Și mai e ceva și tu tot prin "chestii scârboase" ai apărut din cate văd ești prea mic să îți dai cu părerea despre chestii de astea așteaptă până pe la 18 ani și ai să vezi că ai alta părere bucură-te de copilărie acum! NU TE MAI UITA LA ASTFEL DE FILME CĂ NU ITI FAC BINE!

Răspuns utilizator avertizat