| MariusDeejay a întrebat:

De ce nu gasesc o femeie din Oradea sa ma placa? De ce gasesc doar din alte orase sau mai grav din Republica Moldova?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa se cunoaste lumea de la distanta, mie mi-ar placea o rusoaica sau din Argentina, alea sant preferatele mele.

| bustamante a răspuns:

Scapă de burtă, regăsește ****, fa rost de ceva mărunțiși și vin și fete din zonă. Sau apuca-te să citești dezvoltă vocabularul schimbă totul cum te vezi tu in cea mai bună variantă a ta și sigur ai succes cu orice femeie. Daca așteptările tale sunt mici și rezultatele sunt la fel. Cu cât țintești mai sus cu atât te apropii de rezultatele dorite.

| romeo78 a răspuns:

Pentru că anunțurile matrimoniale nu sunt făcute pentru găsirea unui partener din aceeași localitate.
Fetele, femeile cu anunțuri matrimoniale nu caută partener din aceeași localitate, fie pentru un trecut dubios, fie pentru că a avut o relație eșuată cu cineva din localitate, fie pur și simplu vrea să "evadeze" din orașul natal.

| RAY a răspuns:

Trebuie sa înțelegeți ca a da vina pe femei nu va veți găsi o iubita,nici eu nu as vrea un iubit misogin,gelos,obsedat de existenta mea,de ce nu te plac? Pentru ca ești urat sau nu ieși din casa,contează și personalitatea, sănătatea, hainele,tupeul că-ți bani ai,loc de munca,a sta singur nu cu părinți, moldovencele sunt frumoase și nu, nu cred ca alea te plac, un bărbat frumos e frumos, îl vezi și tu fiind frumos, vandame nu e un tip frumos?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O zici de parca totul oscileaza in jurul judetului Oradea, de parca judetul are ceva specific in privinta fetelor, sau de parca vrei sa ne transmiti ca esti din Oradea.

A... si din ce vad, ca ai dat nefolositor si eronat celorlalte persoane, inseamna ca probabil consideri ca ei au gresit si tu stii care ar fi raspunsul preferabil. Deci atunci... de ce ai mai pus intrebarea? big grin
Zic asta cu riscul sa primesc si eu evaluare negativa la acest raspuns.

Seara buna! ^^

| Catrice a răspuns:

"sau mai grav din Republica Moldova" când ai sa scoți grav din fraza asta, ai sa înțelegi.

| Genevaaa a răspuns (pentru Catrice):

Ok demon lord

| Catrice a răspuns (pentru Genevaaa):

Hmm ai doua conturi... încalci regulamentul...afara!hee hee

| Genevaaa a răspuns (pentru Catrice):

... laughing))))

| Catrice a răspuns (pentru Genevaaa):

Ok deci razi, nu-ți pasa, reportwinkinghee hee

| Invictusman a răspuns:

Nu știu. Dar e bine ca tot găsești pe cineva indiferent de locația sa, alții nu găsesc nicicum, și niciunde.
Apucate de sala, lucrează la aspectul tău fizic și poate o sa te placa și alea de la tine din localitate.

| Invictusman a răspuns:

Dai nefolositor când ți se răspunde obiectiv. De unde sa știm noi cap de bivol de ce nu te plac alea de la tine? Trăim noi acolo sa știm de ce nu te plac, sa știm ce motiv întemeiat sau neîntemeiat au? Oficial ai un iq sub unitar, ești suspect de retardism!
Uită-te la tine cum arăți, cumpărați man o oglinda și o sa îți dai seama de ce nu te plac femeile
Sunt unii de pe aici care nu sunt plăcuți de nici un fel, la cum arăți ar trebui sa pupi toate icoanele bisericii ca te baga o fata în seama.
Ți am spus frumos, du-te la sala, lucrează sa scapi de kg, sa slăbești.
Suntem nostradamus sa știm de ce nu te plac alea de la tine din localitate?
Ai dat nejustificat vot negativ, nu ai toate țiglele pe casa frate.

| CassiusAlexander a răspuns:

Femeile din Oradea au standarde înalte. Alea din Moldova te plac doar ca sa obțina cetățenie de pe urma ta.