| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu mai am libidou?
Am erectie, dar nu am libidou si nu mai am chef de facut sex.
Sperma are aceeasi cantitate la ejaculare dar nu mai am libidou.
De ce?
Este ceva in neregula cu mine, probleme de sanatate nu am?
Daca nu mai am libidou inseamna ca nu mai pot face copii?
Are legatura libidoul masculin cu conceptia?
Am 29 de ani

Răspuns Câştigător
| ania a răspuns:

Mssturbare ruineaza libidoul.Solutia e e sa te pocaiesti, sa iti ceri iertare de la Dumnezeu si sa alegi sa ai pe viitor o viata curata.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din moment ce ai erectie si sperma ai si libidou. Probabil stai prost cu sexul făcut cu o partenera. Daca o ai.
Sau iti este teama sa faci sex adevarat.

| Jorgibusn029 a răspuns (pentru darrio2007):

Tocami asta e problema mea am erectie dar nu am libidou

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu. 2. Ba da. 3. Are.

| CostinAlamariu a răspuns:

Consumul de pornografie afecteaza libidoul

| Jorgibusn029 a răspuns (pentru CostinAlamariu):

Privesc materiale pornografice de 8 ani mai este vreo sansa sa imi refac libidoul inapoi?

| CostinAlamariu a răspuns (pentru Jorgibusn029):

Eu zic că ai șanse să te salvezi, dar trebuie urgent să renunți la pornografie si masturbare. Unele experimente pe primate au aratat că ele nu recurg la masturbare decât în condiții de captivitate și stres psihologic. Si asta e cazul si la oameni. Exista o gramada de site-uri, forumuri și clipuri cu sfaturi despre cum sa te lasi de obiceiurile astea, mai ales daca stii engleza. Și o să vezi ce sănătos și fericit o să fii după 90 de zile în care te-ai lasat de tot. Iti urez multa bafta pe drumul asta si sper sa reusesti happy

| Brizbriz a răspuns:

"Daca nu mai am libidou inseamna ca nu mai pot face copii?"

NU, daca ai sperma = copii

libidou' e o chestie de moment, sper ca intrebarea NU e ceva de gen:
"de ce nu mai sunt excitat tot timpul? cum eram inainte"
pentru ca raspunsul e, felicitari, te-ai maturizatwinking

in plus, chestii de gen, am fost excitat toata ziua ca seara ma duc la femeie, si era frig afara, si cand am ajuns la ea era cald si mi s-a blegit de tot... sunt foarte normale