| Brigi_5231 a întrebat:

De ce nu se mai ruleaza Nini?
Si daca nu s-a terminat... la ce ora ii pe Dc.
Ca nu mai ii la 9 jumat`:p
Fundoihee hee
[Scuzati categoriahee hee]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

So terminat sezonu trebuie sa inceapa altul

29 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Eu nu-s sigura dar de obicei cratii astia dao numai panarame la tv asa a fost cu Naruto,crying au dat doar pana la ep 50 si ceva si dupa nu au mai dat. nu-i asa ca-s cretini. si mie imi place ninicrying dracu sa-i ia pe idiotii astia. acu eu zic ca naruto nu s-a mai dat nu ca nu l-am vazut pe totbig grin si in plus nini are vreo 118 ep cred cam asa 100 sigur are

| BabyBugsBunny a răspuns:

Ba o sa se mai ruleze si eu vreau sa incepa mai repede ca-s fanwinking

| CudiDaKid a răspuns:

Ce puiu meu e nini ala?straight face azi sau pus cel putin 20 de intrebari cu nini asta straight face

| FeelTheSunshine a răspuns:

puppy dog eyes. nu cred ca o sa-l mai difuzeze. straight face. ca mereu da altceva in locul lui. asa a fost si cu jake si blake. rolling eyes

| gomez a răspuns:

puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daisukky nini are 128 de epwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prosti de ce nu mai da Nini ca sunt 128 de episoade si au ajuns doar pana la 60 nu este corect eu sunt fan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:d tongue
dar cred ca o sa fie mai incolosad

dar incepe prea tarziu ca la, imparatul cusco dar el incepe la ora 00. 50

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu il am urmarit pana acum si m-am suparat ca nu l-au mai rulat... sper sa il puna din nou sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall! si surorii mele ii placea Nini dar nu stiu cred ca nu se mai difuzeaza ma mai uitam si eu asaa cateodata sper sa-l dea dupa 31 ian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Speram sa-l dea
Daca nu-l va da voi merge cu FBI la regie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu se mai da nini ca era foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrati pe www.ninidisneychannel.wordpress.com. Un site pentru toti fanii Nini din Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa fac tot ce pot casa il vad pe nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca a facut si ea o pauza, nu cred ca s-a terminat pentru ca la ultimul episod a aratat ce va fi in continuare.Nu s-a terminat, sunt sigura:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu eu pana acum nu am pierdut nici un episod dar acum la intrerupt dar am auzit pe calc ca se da doar la ora 10. 00 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragi fani NINI, Eu sunt o fana foarte mare a serialului NINI la fel ca voi si am aflat ca este o pauza intre capitole de aceea NINI nu sa mai difuzat, problema este ca nu stiu cand va incepe iar dar ma gandesc ca poate dupa vacanta noastra semestriala. O iubesc pe NINI(Florencia Bertotti) si pe TOMAS ( Federico Amador) si le sta bine impreuna ei sunt impreuna si in viata reala pentru ca sau indragostit pe parcursul serialului NINI. Dabia astept sa inceapa iar ca nu mai suport sa astept. pupici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu au mai platit serialul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da as vrea si eu sa stiu daca o sa se mai ruleze nini... te-as ruga fumos sa-mi spui si mie daca ai vreun mijloc de a contacta Disney channel ca sa ii putem intreba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur se va mai difuza pentru ca pe site-ul oficial a lui nini:ninidisnyechannel.wordpress.com scrie cccccccccccccccllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrrrrr! ca e doar o pauza intre capitole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu ii iubesc pe cei din nini si as vrea ca de luni sa mai fie nini si sper sa fi fost doar o pauza ca il ador pe tomas parcker si pa nini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pe acasa la 9:50

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca au primit un premiu pentru episod...
Sunt ocupati asa ca fac pauza tot la 9 jumate ii
Fiti pe faza!

| PaloPalomy a răspuns:

sad Nu cred ca se mai difuzeaza pana dupa vacanta intersmestriala sad vom vedea de lunea viitoare...happy

| camyamy48 a răspuns:

Eu si prietena mea suntem cei mai mari fani a lui nini!

| ProdaX a răspuns:

Is cel mai mare fan Nini o sa inceapa pe 17 februaruie

| Loli_6304 a răspuns:

Cred ca il da luni sperrrr.io is fan si la mine in clasa jumatate se uita eu fac plangere la disney daca nu il mai da! Poate o sunat careva acolo si o zis sa nu il mai dea

| michalewa a răspuns:

Conform unui articol aparut pe protvmagazin.ro telenovela Nini va reveni in luna martie in grila de programe la Disney Channel cu un nou sezon. Asa ca trebuie sa va inarmati cu rabdare si sa asteptam revenirea frumoasei telenovele.

| neghirla a răspuns:

Sall
am vazut azi dimineata in 12.o3. 2011 ca luni la 19:00 pana la 8:30 este nini jur uitati-va pe disnei chanel daca vrei mai multe detalii contact bogdan_neghirla@yahoo.com daca aveti dolce dati dublu ok si dati sa mearga in nainte si vedeti ca luni apare ca ii niniwinking jur eu de abia astept sa va happy :X:X:X:X :*:*:*:*:*: