| Elena0752 a întrebat:

De ce nu simt nimic când mă frec în zona intimă?

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu ai cum sa nu simti nimic, probabil te freci pe picior.

| RAY a răspuns:

Pentru că trebuie să ai un stimul vizual, auditiv, sa fii exictata, sper că ai 18 ani și ai incercat și cu vibratoare

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca nu esti excitata si nu ai chef.

| mihai69 a răspuns:

Nu freci cum și unde trebuie.

| dullcat a răspuns:

Pentru ca nu orice miscare stimuleaza placere.Depinde de fiecare persoana in parte, de momentul in care alegi sa te masturbezi si asa mai departe.Nu vorbim de un catel pe care il mangai oriunde si instant devine fericit, ci vorbim totusi de zona intima.

| Unomobisnuit2005 a răspuns:

Incearca cu un partener/parteneră

| KKK111 a răspuns:

Asteapta sa faci 18 ani sa fii si tu majoră si apoi iti gasesti un baiat ok si o sa vezi ca iti ofera el placere asa cum trebuie ca la carte. Sa nu o faci cu tigani ca o sa plangi dupa aia. Gaseste si tu un român, dar la 18 ani ca ceva imi spune ca ai maximum 14 laughing)