| anonim_4396 a întrebat:

De ce prietena mea imi zice de fiecare data cand ajungem in pat, sa ma limitez... ca e prea devreme?
Sunt cu ea de 1 saptamana.
Nu o avea incredere in mine?
Sau o fi din cauza diferentei de varsta?laughing 16/18
Astept raspunsuri.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ea este prea mica si ar trebui sa mai astepte minim un an si jumatate pana sa-si inceapa viata sexuala.
Apoi, viata sexuala se incepe intr-un cuplu numai dupa stabilirea unei intimitati, unei relatii bazate pe sentimente si respect. Cine naiba a mai auzit de sex intr-o relatie de o saptamana? E absurd sa-i ceri asa ceva. Trebuie sa construiti relatia, s-o cosolidati, macar 6-8 luni nici prin cap sa nu va treaca de sex. Abia apoi puteti incepe cu mangaieri mai indraznete, etc, asa incat cam la varsta ei optima (17, 5-18 ani) sa ajungeti si la sex. La o saptamana de relatie, maximul de intimitate e un pupic cast pe buze, asta daca o respecti si vrei de la ea o relatie adevarat, nu doar sex lipsit de orice insemnatate.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Luchass, in intrebare nu scrie cine are 16 ani, iar eu nu prea citesc celelalte raspunsuri ca sa nu fiu influentata de ele. Sincer, iesirea ta este agresiva si exagerata si nu o inteleg. Dar, in fine, nu trebuie sa inteleg eu orice, unele lucruri sunt in afara intelegerii oamenilor obisnuiti. La 18 ani este oricum foarte aproape de varsta minima la care ar putea sa-si inceapa viata sexuala, asa ca raspunsul ramane in linii mari valabil.

| valy a răspuns:

Cu siguranta vrea sa vada ce e de capul tau...incearca sa o faci sa prinda putina incredere in tine, incearca si cu niste locuri romantice...cina in 2,, plimbari sub clar de lunatonguesi iti garantez ca o sa ajungeti in patwinking

| Munchkin a răspuns:

O săptămână? Du-te, băi, de-aci...

| alexxaz a răspuns:

Poate pentru ca esti cu ea doar de o saptamana! Asta sa fie motivul?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine are 16? Tu sau ea? Dacă tu, atunci tare o să mă mai oftic de norocu' altora.
Și apoi, de câte ori ați ajuns voi în pat într-o săptămână? Eu prind pe unde pot, bănci, boscheți, om răpezit și practic, ce să-mi ceri... Dar tu, în pat cu ea și n-ai reușit s-o convingi? Mă dezamăgești...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca ai pus intrebarea asta sincer cred ca u ai 16 ani si ea 18 ...las`o sa te cunoasca si sa mai creasca daca ea are 16 ani e prea mik pentru chestia asta cumetre

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deci e o saptamana, de pe 2 pana azi, eu am 16 ani dar par mult mai maturlaughing ea stie de varsta mea, intr-o saptamana s-au intamplat f. multe...
am fost cu ea acasa, am prezentat-o, la fel a facut si ea
am ramas de 2 ori singurei, in camera... dar uite, zice ca e prea devreme... ce sa-i fac? nu stiu cum s-o conving, am nevoie de un sfat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Brigaela, ești user-ul anului și citești pe diagonală? N-ai observat că fata are 18 ani și el 16? Practic tot răspunsul tău e inutil, dar... ai scăpat de „povară". tongue