| popmirgea1999 a întrebat:

De ce se spune ca atunci cand te uiti la ora fixa la telefon (de ex 13:00) se spune ca te iubeste cineva, sau daca prinzi 13:59 se zice ca nu te iubeste? Lamuriti-ma sa inteleg big grin

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Eu stiu ca daca te uiti la ora fixa la ceas se zice ca te iubeste cineva, iar daca te uiti de ex la 00:01 sau 00:59 se zice ca nu te iubeste ...eu nu cred in astealaughing

Pe net mai sunt si astea :

01 : 00 - Nu te va uita niciodata
02 : 00 - Te adora
03 : 00 - Tu esti totul pentru el
04 : 00 - Un brunet te iubeste
05 : 00 - Iubesti ochii verzi
06 : 00 - Iubesti ochii negrii
07 : 00 - Un blond te va iubi
08 : 00 - Iubesti ochii caprui
09 : 00 - Nu te poate uita
10 : 00 - Va ve-ti plimba
11 : 00 - Vrea sa te sarute
12 : 00 - Te va saruta
13 : 00 - Ii place de tine pentru ceea ce esti
14 : 00 - O sa faci dragoste
15 : 00 - Ii este dor de tine
16 : 00 - Vei primi un sarut
17 : 00 - Te iubeste dar nu-ti spune
18 : 00 - Te inseala dar tot pe tine te iubeste
19 : 00 - Te doreste un blond
20 : 00 - Te doreste un brunet
21 : 00 - Ii place de tine
22 : 00 - Se gandeste la tine
23 : 00 - Te gandesti la el
00 : 00 - O sa fiti impreuna

Sau :

ora 1 - o persoana de sex opus iti apreciaza calitatile, te admira pentru farmecul tau si doreste sa afle cat mai multe despre tine
ora 2 - cel care s-a cuibarit in sufletul tau nu este tocmai partenerul potrivit pentru ca, in curand va cauta pe altcineva
ora 3 - persoana care ti-a furat inima te viseaza mereu, in cele mai dulci ipostaze
ora 4 - l-ai cucerit cu adevarat si ai devenit dragostea vietii lui
ora 5 - arde de nerabdare sa va intalniti pentru ca ii este dor de tine
ora 6 - exista cineva care ar face orice ca sa fie cu tine dar stie ca ai o relatie cu altcineva
ora 7 - sta zi si noapte cu gandul la tine si doreste sa-ti impartaseasca sentimentele
ora 8 - simti ca zbori si ai impresia ca toata lumea este a ta pentru ca te-ai indragostit nebuneste
ora 9 - i-ai sucit mintile unui barbat cu ochii negri
ora 10 - alesul inimii tale este hotarat sa te ceara in casatorie
ora 11 - esti trista pentru ca nu te iubeste asa cum ti-ai dori
ora 12 - sunteti putin certati dar destinul va vrea impreuna
ora 13 - iti simte lipsa chiar daca lipsesti de langa el doar 5 minute
ora 14 - a facut o pasiune pentru tine o persoana bruneta cu ochii verzi
ora 15 - l-ai cucerit cu privirea; intotdeauna va adora ochii tai
ora 16 - sentimentele il indeamna sa te sarute dar ii lipseste indrazneala
ora 17 - doriti sa petreceti impreuna
ora 18 - nu pierde nicio clipa fara sa se gandeasca la tine
ora 19 - tu esti viata lui
ora 20 - ai patruns in inima celui mai bun prieten al tau, de sex opus
ora 21 - il macina gelozia pentru ca te-a vazut cu altcineva
ora 22 - l-ai fascinat cu frumusetea ta; nu te va uita niciodata
ora 23 - se intereseaza de tine
ora 24 - ii face placere sa stea la discutie cu tine dar, din pacate, este indragostit de prietena ta

01:01 - Iti va demonstra intr-un fel ca te iubeste
02:02 - Se gandeste fara incetare la tine
03:03 - Deseori te viseaza
04:04 - Te culci cu gandul la el
05:05 - Vrea sa te faca geloasa
06:06 - Ii placi la nebunie
07:07 - Te iubeste 100%
08:08 - Vei avea o zi cu multe surprize
09:09 - Sunteti facuti unul pentru celalalt
10:10 - Te va suna
11:11 - S-a indragostit de tine lulea
12:12 - Are alta si crede ca nu stii
13:13 - Veti vorbi personal
14:14 - Degreba nu-l vei mai iubi
15:15 - Sufera mai mult ca tine
16:16 - Iti va parea rau
17:17 - Ii este rusine
18:18 - Amintirile te vor framinta
19:19 - O sa va impacati
20:20 - Trebuie sa te distrezi
21:21 - Nu-ti arata dar tot te iubeste
22:22 - S-a suparat
23:23 - Este foarte gelos pe toti baietii care se apropie de tine

9 răspunsuri:
| ciocolata a răspuns:

Superstitilaughing

| ShowTim3 a răspuns:

De prostie

| Hash001 a răspuns:

De mere. Raspunsul ti-l zice baba asta:
http://www.youtube.com/watch?v=trFHu7h9uWY

BTW: mu3 dinamo

| Hash001 a răspuns:

De mere. Raspunsul ti-l zice baba asta:
http://www.youtube.com/watch?v=trFHu7h9uWY

| popmirgea1999 explică (pentru Đϋffγ):

Faaa cum ai putut scrie atat?(oricum iti dau fundabig grin)laughing(dai id tau sa mai vb?big grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Povesti de grupa mica.

| Đϋffγ a răspuns (pentru popmirgea1999):

Baaalaughing ...ms de funda si scuze ca nu m`am uitat daca esti fata sau baiat si raspunsu` ii pentru fete, dar in cazut` tau e invers :d

| DeeaMarry a răspuns:

Sunt doar superstitii, nu te lua dupa asta!

| popmirgea1999 explică (pentru Đϋffγ):

Oricum nu am inteles nimic din ce-ai scris acolobig grin ti-am dat funda pentru ca ai scris f mult. cred ca ti-a luat vreo 20 min sa scrii atat