| popmirgea87 a întrebat:

De ce se spune ca atunci cand te uiti la ora fixa la telefon (de ex 13:00) se spune ca te iubeste cineva, sau daca prinzi 13:59 se zice ca nu te iubeste? Lamuriti-ma sa inteleg big grin

7 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Eu una nu cred în aşa ceva, sunt doar nişte aiureli.

| Smile94 a răspuns:

E pur si simplu o superstitie, nu are nici o legatura cu adevaratele sentimente ale persoanei care ar trebui, sau nu, sa te iubeasca

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Nu-i adevarata chestia aia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii...

| MauiStatue a răspuns:

Nu-i nimic de lamurit. Nu mai crede in tampeniile astea.

| mariuseu12 a răspuns:

Superstitii nimic mai multbig grin

| Mara989 a răspuns:

Eu stiam ca daca te uiti la 13:59 inseamna ca te inseala nu ca nu te iubeste. Deci sunt niste prostii! Nu te lua dupa ele.