| Kanobi a întrebat:

HEI TPU

ziceti-mi si mie niste mituri sau legende batranesti...de esxemplu se zice ca daca te uiti la ora fixa la ceas cineva te iubeste.
Cele mai multe primeste funda :*

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Interesant! Eu stiam ca cel care se uita la ora fixa la un ceas afla ora exacta laughing Poate ma scoti din aceasta dilema big grin

| drogh a răspuns:

Dacă te uiţi la o anumită oră, are o semnificaţie dar găseşti chestia asta pe net...laughing

| unprietenaproape a răspuns:

Daca pui un fir de busuioc pe care ti l da popa sub perna, il visezi pe cel cu care te mariti. sau ceva de genu