| Stefania a întrebat:

De ce se uita copii din ziua de astazi la filme pentru adulti? FUNDITA!

16 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Pentru ca abundenta de informatii perinda pretutindeni, ei sunt curiosi.

| R_8074 a răspuns:

Nu doar cei din ziua de astazi se uita la filme porno. Toti copiii s-au uitat macar o data la unul. Din cuiozitate pentru ca de la cei de la care aud de "sex" vad ca se feresc sa vorbeasca cu ei despre asta si asa cauta pe net si se uita. Asa devin si dependenti unii.

| simiiii a răspuns:

De proSti! laughing Dorintza de a cunoaste si a descoperi lucruri noi prea din`timp oh go on

| Papusik a răspuns:

De curiozitate.

:d

| escroaca a răspuns:

Hormonii astia [-x

| ShakeIt a răspuns:

Pentru ca in ziua de azi numai despre chestiile alea se vorbeste, nu ai vazut fete de 12-13 ani se vaita ca au ramas insarcinate dupa ce o tot fac de la 9-10 ani... daca asta vad in jurul lor sunt curiosi sa vada ce inseamna cum se face. uneori ajung de rasul lumii daca nu se uita, daca nu stiu despre ce e vorba... copii de seama sunt ceva mai linistitiwinking
mai bine ar pune mana pe o carte frumoasa de dragoste sau nu cu pasaje erotice sau fara... oh go on macar ar ramane cu ceva
funda?

| RMihai a răspuns:

Pentru.ca au acces f usor la ele pe pc net. la tv dupa 12 noaptea deja incep, prima data se uita de curiozitate dupa un timp aplica si ei ce vad de ce crezi ca isi incepu unii viata sexuala la 16 15 14 ani am vazut pe aici metode de contraceptie sunt cu duiumu avortu la fel perfect legal, eu am 17 ani si recunosc ca ma mai uit

| Andrulica a răspuns:

laughing Sa invete smug
rolling on the floor

De placere tu de ce crezirolling on the floor)

Du`te in clasa intai si intreabai pe aiarolling on the floor)batting eyelashes

| Zmeura_5657 a răspuns:

Si crezi ca e mai bine sa invete de la parinti ca ''barza aduce copii in fasa la casele oamenilor''? Sunt de acord ca uitandu-te la filme pentru adulti de prea mic iti poate inocula o impresie gresita despre sex, dar ORICUM copii au o impresie gresita despre sex. Odata ce se maturizeaza, ei vor intelege sexul.Mie nu mi se pare gresit.Din filmele xxx se pot invata lucruri.winking

| bubulinabia a răspuns:

De curiosihappy

| BaNnGi a răspuns:

De placere laughing

| DeeDee_1845 a răspuns:

De ciudalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea nu au ce face...iar uni sun.mrg eu una nu inteleg dc se uota copii mai mici la filme de adulti. poat e ii lasa paritni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu au auzit de http://www.filmeonlinepe.net/ :))

| Cryme a răspuns:

Oare de ce? Dragilor, trebuie sa racunoasteti ca fiecare dintre voi v-ati masturbat cand erati mici...aceeasi chestie o experimenteaza si copii din ziua de azi, doar ca in secolul XXI aceste filme sunt mult mai accesibile, atata tot.

Sa iubiti si sa fiti iubiti. Cryme.

| Andra_7739 a răspuns:

Ptr ca sunt copii si li se pare ceva nou, iesit din comun.si nu au alt ceva mai important decat a vizualiza filmele xxx