| BbRuNeTtu a întrebat:

Credeți că fetele adolescente se uită la filme pentru adulți/se masturbează, sau doar băieții se uită?

13 răspunsuri:
| MishuD a răspuns:

Toata lumea o face, fete, baieti, femei, barbati, babe si mosi.
Poti sa ai fantezii cu orice categorie de varsta, toata lumea se masturbeaza.

| SG1995 a răspuns:

Si femeiile o fac, intr-un procent mai mic ca barbati, dar o fac.

| Kiwibibilă a răspuns:

Da, daca stiu cum se face. Cele care zic ca nu nu se pricep.

| oykoj98 a răspuns:

De ce crezi ca exista pe site-uri de adulți categoria: PENTRU FEMEI

| NadarraXD a răspuns:

Si fetele, ce, suntem extraterestri? rolling on the floor

| BbRuNeTtu explică (pentru NadarraXD):

Am înțeles...
Și ce categorie îți face plăcere să accesezi, știi tu...amateur, black mani (just curious) happy?
De exemplu mie îmi face plăcere să urmăresc cum își introduc minorele dildo-uri de 25 lipite de scaun, din alea cu ventuzăwinking laughing

| NadarraXD a răspuns (pentru BbRuNeTtu):

Shemale/lesbian/gay/deepthroats/threesome

| Mark2012012 a răspuns (pentru NadarraXD):

Laughing laughing laughing

| NadarraXD a răspuns (pentru Mark2012012):

Why, why, why
Sunt categorii, fiecare e liber sa aleaga=]]]] That's nothing weirdo out there

| BbRuNeTtu explică (pentru NadarraXD):

Mmm, deepthroat... Ai gusturi bune.
Facial îți place? happy

| NadarraXD a răspuns (pentru BbRuNeTtu):

Nu, ci direct in gura. laughing

| BbRuNeTtu explică (pentru NadarraXD):

Wow, îmi placi happy
De regulă înghiți sau o scuipi? happy

| NadarraXD a răspuns (pentru BbRuNeTtu):

Tu daca te uiti de cateva ori la filme cu gay, o iei sau o dai? Ce intrebare... imi place doar sa ma uit la filmele din categoria aia.